Hanna Lis: Jestem przeciwniczką aborcji, ale kobiety powinny mieć wybór

Nie cichnie szum wokół skierowania do dalszych prac sejmowych projektu zaostrzającego przepisy antyaborcyjne. Głos zabrały również celebrytki zaangażowane w Czarny Protest, w tym Hanna Lis.

wróć do artykułu
  • ~AndreK.
    (2018-01-14 18:40)
    Już nawet futerka z lisa nie są modne także lis jest teraz bezwartościowy
  • ~aaa
    (2018-01-14 18:38)
    Jestem przeciw polowaniom na Lisy!Ale mysliwy powinien miec wybor.Jestem przeciwna ,ale nieprzeciwna.Jak to Rozumiec?Nie wolno,ale wolno?Haniu ,jak masz w co to sie pier......j
  • ~smok
    (2018-01-14 18:26)
    To dzieci Lisa?
  • ~gorszy Polak
    (2018-01-14 16:07)
    Dla tej Dziumdzi każda okazja jest świetna, aby zaistnieć w mediach.
  • ~Ania ze wzgórza
    (2018-01-14 14:52)
    Ja gdybym musiała usunąć ciążę, wybrałabym prof Chazana. Ma bogate wieloletnie doświadczenie w tej materii.
  • ~lis z kurnika
    (2018-01-13 22:08)
    Wybór oczywiście pani Lisowo jest. W momencie czy iść z chłopem do łóżka czy nie iść. A jak się jest już rodzicem to się rodzi i wyboru już nie ma. Proste, prawda?.
  • ~Bartek
    (2018-01-13 17:50)
    Ona by nie zamordowała dziecka ale inni mogą jak chcą. Jak trzeba mieć wyprany mózg żeby coś takiego twierdzić. Czuć siarkę i głupotę
  • ~Polak z Polski
    (2018-01-13 16:09)
    Pani Lis proszę sobie cnoty nie przyklejać, bo żadna kobieta aborcji nie dokonuje dla przyjemności, ale zdarzają się niekiedy sytuacje dramatyczne, że z takiego zabiegu kobieta jest zmuszona skorzystać. A notabene, proszę nie okazywać swoich cnót, bo właśnie Polki wiedzą komu pani skradła męża. A zatem pani Hanno cicho, cicho, cichutko - nigdy nie mów nigdy, gdy ma się dzieci.
  • ~roza hyuj von hulajnoga
    (2018-01-13 13:22)
    Jestem za zniesieniem kary smierci...ale jak trzeba to leb zetniemy.
  • ~t
    (2018-01-13 12:42)
    Dobór naturalny był motorem pozytywnej ewolucji gatunku homo do obecnego stanu homo sapiens. Pytanie, czy nauka jest na tyle rozwinięta, aby zastąpić naturalny proces biologiczny.

Może zainteresować Cię też: