Wojewódzki atakuje Rodowicz: Ma słabość do groteskowych dyktatorów

Kuba Wojewódzki nie szczędzi ostrych słów Maryli Rodowicz – na portalu społecznościowym zamieścił ostry wpis i archiwalne zdjęcie artystki.

wróć do artykułu
  • ~Krzysiek z krakowa
    (2017-07-17 12:18)
    Wojewódzkiego ogólnie nie lubię, ale tu ma absolutnie rację. Tą decyzją się Rodowicz zeszmaciła. Teraz jest wymóg jak w PRL aktorzy z klasą ją bojkotowali I Tak trzymać.
  • ~ma dok tak
    (2017-07-15 20:51)
    Ja też tak myślę,zawsze przyklejała się do różnych reżimów,podbierała chwytliwe piosenki innym wykonawcom gdy by nie to to była by tylko wokalistką zespołu SZEJTANY na warszawskim AWF do których nie słyszałem aby się przyznała a to była połowa lat 60 ubiegłego wieku.Była taka sobie w tym czasie Rosiewicz i Kłosek w Warszawskiej Stodole lepiej śpiewali ale nie motali się w romanse z elitą
  • ~Kopacz
    (2017-07-14 09:28)
    Jednak rację miał lata temu Leszek Moczulski. Jest tylko JEDEN sposób na oderwanie świ.. sorry - trzody od koryta, gdy ta trzoda oderwać nie chce się oderwać. Należy wtedy ową trzodę z całej siły, jak najmocniej KOPNĄĆ W RYJ !!!
  • ~gadojan
    (2017-07-14 06:49)
    Powiedzial groteskowy, pajacowaty bufon
  • ~Manny Quinn
    (2017-07-14 03:59)
    Old geezer trying to reclaim his lost youth. For pic sake, the guy is really OLD Grow up already.
  • ~fuks
    (2017-07-13 23:44)
    Dyżurny celebryta, na każde zawołanie, dają mu zarobić na reklamach, ale niestety, coś za coś, sprzedał duszę i ciało, co zostanie?
  • ~edc
    (2017-07-13 16:39)
    A ten Kuba, najstarszy młodzieniaszek to kiedy idzie na emeryturę? Skorzysta z 65 czy twardo będzie Kubusiem do 67 jako POrąbańcy sE życzą.
  • ~JacMan
    (2017-07-13 15:43)
    Jak powiedziała że przyznany jej Krzyż Zasługi powiesiła na popielniczce w samochodzie to okazało się ze to pusta i tłusta baba, która dla kariery zrobi wszystko. Nawet za chłopem będzie biegała nad Balaton
  • ~Sava
    (2017-07-13 15:24)
    Niech nie ocenia bo bardzo słabe jest zarabianie w reklamach swoimi kobietami
  • ~kornik52
    (2017-07-13 13:24)
    Kto tro jest? Jakis powiatowy dzialacz partii Zmiana?
  • ~mms
    (2017-07-13 12:27)
    Kuba, opamiętaj się, pajacu
  • ~taktotak
    (2017-07-13 11:41)
    Artysta chce śpiewać i grać. A że widownia zróżnicowana? Że Partia znowu kusi kolorowymi światełkami? Pani Rodowicz nie może żyć bez sceny...
  • ~Wytyka
    (2017-07-13 10:15)
    Ten wojewódzki powinien być zmuszony do zrobienia testów dna, bo mi coś nie bardzo na Polaka z gęby wygląda, no i ta jego śmierdząca anty Polska przeszłość... Bleeee
  • ~Filip
    (2017-07-13 09:08)
    Powiatowy a może i gminny...
  • ~lanca_ster
    (2017-07-13 09:05)
    Krytykujący nie lubi piosenek Maryli R? A ma słuch muzyczny? Może pierwszego stopnia: SŁYSZY, ŻE GRAJĄ?
  • ~anna
    (2017-07-13 09:03)
    Na krótko byl spokoj a tu znowu ta dzownica wyszla z ziemi.
  • ~Ppp
    (2017-07-13 08:02)
    W latach PRL artyści musieli co jakiś czas pokazać się z przedstawicielami władzy, żeby móc normalnie funkcjonować. Maryla jeździła i do USA, i na Kubę i do ZSRR - a jakby nie chciała się spotkać, to by nie mogła jeździć i zarabiać. Ryzyko zawodowe - należy przy tym pamiętać, że Maryla nie zajmowała się polityką, poza owym pokazywaniem się raz na jakiś czas. Zatem zarzut jest BEZZASADNY. Pozdrawiam.
  • ~Sam
    (2017-07-13 08:00)
    Powiedział gość o ustach jak odbyt.
  • ~lolo
    (2017-07-13 07:02)
    Nie znoszę tego czlowieka !
  • (2017-07-13 04:32)
    Skunks

Może zainteresować Cię też: