Rozenek i Majdan przyłapani na wspólnym wieczorze. Mają romans?

| Aktualizacja:
X

Małgorzata Rozenek została ostatnio przyłapana na wspólnym wieczorze w kinie z Radosławem Majdanem. Czyżby w polskim show biznesie rozkwitał nowy romans?

On ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, ona niedawno rozwiodła się po raz pierwszy. Oboje są celebrytami, zmagającymi się na co dzień z blaskami i cieniami swojej popularności. Czy podobne doświadczenia stały się stały się podwaliną dla rodzącego się romansu?

Jak podaje pudelek.pl, opierając się na relacji świadków, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spędzili ostatnio miły wieczór w kinie. Para ponoć trzymała się za ręce, szeptała do siebie w trakcie seansu i karmiła się słodkimi żelkami.

Kiedy plotkarski portal poprosił perfekcyjną panią domu o komentarz, ta nie potwierdziła, ale też nie zaprzeczyła sensacyjnym doniesieniom. Jak sądzicie, czy Rozenek i Majdan stworzyliby zgraną parę?

Udostępnij na Facebooku
  • ~SOBECKA
   2013-11-20 13:45
   No patrzcie znów będzie pucz Rozenek na majdanie ?
  • ~marko
   2013-11-20 13:41
   ROZENEK MAJDAN JEST JUŻ ZUŻYTY DODA GO CAŁEGO WYDOIŁA A TERAZ PANI RZUCIŁA SIĘ NA OCHŁAPY EEEEEEEEEEE MYŚLAŁEM ŻE PANI COŚ JEST WARTA A FE A FE A FE
  • ~erg
   2013-11-20 13:00
   Dżony zaczeska był radnym w Szczecinie. Z 20 sesji był na 1 a kasę brał za wszystkie.
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.