Rozenek i Majdan przyłapani na wspólnym wieczorze. Mają romans?

2013-11-20 08:58 | Aktualizacja: 09:06
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan / AKPA)

Małgorzata Rozenek została ostatnio przyłapana na wspólnym wieczorze w kinie z Radosławem Majdanem. Czyżby w polskim show biznesie rozkwitał nowy romans?



On ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, ona niedawno rozwiodła się po raz pierwszy. Oboje są celebrytami, zmagającymi się na co dzień z blaskami i cieniami swojej popularności. Czy podobne doświadczenia stały się stały się podwaliną dla rodzącego się romansu?

Jak podaje pudelek.pl, opierając się na relacji świadków, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spędzili ostatnio miły wieczór w kinie. Para ponoć trzymała się za ręce, szeptała do siebie w trakcie seansu i karmiła się słodkimi żelkami.

Kiedy plotkarski portal poprosił perfekcyjną panią domu o komentarz, ta nie potwierdziła, ale też nie zaprzeczyła sensacyjnym doniesieniom. Jak sądzicie, czy Rozenek i Majdan stworzyliby zgraną parę?





Źródło: pudelek.pl
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 39
  • ~cielebryt2013-11-21 12:38

    I TAK TWORZY SIĘ NIE DAJ BOŻE "CIELEbrytów"

  • ~Figofago2013-11-21 12:13

    Oni nie dali się przyłapać tylko zaaranżowali całą : akcję : aby zaistnieć znów w mediach.
    To jest żałosne aby tego przefarbowanego degenerata promować.
    Gośkę jeszcze bym batem zaatakował,ale Majdana to niech nosorożec rogiem .ebie

  • ~psycholog2013-11-21 11:45

    Znudzil jej sie posel Rozenek, bo ciagle gada o gejach.

  • ~doda2013-11-21 11:40

    MAJDAN KIEDY ZDEJMIESZ PERUKE

  • ~Wujek Chlodek2013-11-21 10:25

    A ja myslalem,ze Andrzej Rozenek i Radoslaw Majdan.

  • ~Andrzej2013-11-21 06:33

    Potwierdza się stara prawda " im kobieta ładniejsza ytm głupsza ".
    A Majdan to faktycznie ciemniak no chba że ma i długośći grubość .

  • ~sigg6669992013-11-21 04:45

    Majdan to prymitywny ciemniak czego dowodem jest, ze zadawal sie z Doda. Myslalem, ze Rozenek bardziej siebie szanuje i znajdzie sobie kogos z klasa, ale kto baby zrozumie...

  • ~afuj2013-11-20 23:38

    znowu küpa göwna

  • ~ten rozenek to chyba sobie jakieś jaja robi2013-11-20 22:27

    Nasza gwiazda futbolu na tym zdjęciu wygląda na nadużywającego alkoholu.

  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-11-20 21:13

    piękna para, beda urocze majdanki