Ewa Kasprzyk dementuje plotki o romansie z młodszym mężczyzną

2012-07-31 11:26 | Aktualizacja: 11:26
Ewa Kasprzyk i Jakub Michalski

Ewa Kasprzyk i Jakub Michalski / AKPA)

Kilka dni temu media obiegły zdjęcia Ewy Kasprzyk w towarzystwie młodego, przystojnego mężczyzny. Plotkarska prasa sugerowała wówczas, że aktorka i 25 lat młodszy od niej Jakub Michalski mają romans. Teraz, do medialnych doniesień postanowiła odnieść się sama zainteresowana, która stwierdziła, że z tajemniczym młodzieńcem łączy ją jednie przyjaźń.

reklama


Ewa Kasprzyk pokazując się na salonach z młodym, przystojnym mężczyzną wywołała burzę w tabloidach. Media zaczęły spekulować, kim jest tajemniczy młodzieniec i co łączy go z popularną aktorką. Sama gwiazda przez pewien czas milczała, w końcu postanowiła jednak zabrać głos w sprawie. Na łamach "Twojego Imperium" zbulwersowana zapewniła:

Brzydzę się plotkami i z zasady nie ustosunkowuję się do bzdur wypisywanych w gazetach czy w internecie na mój temat. Ale nie mogę milczeć, gdy pomawiają mnie o romans. Dla mężatki takie plotki nie są żadną nobilitacją. Są bardzo krzywdzące. Wywołują bowiem falę nieprzychylnych komentarzy. Ja jestem w stanie zrozumieć fascynację młodego mężczyzny starszą kobietą i odwrotnie. Nie potępiam takich związków. Ale z tym młodym człowiekiem łączą mnie jedynie przyjaźń i wspólne zawodowe plany. - powiedziała gwiazda.

Czyżby sprawa Ewy Kasprzyk i Jakuba Michalskiego była kolejnym przykładem na to, że zabawa z tabloidami może wymknąć się gwieździe spod kontroli? W końcu aktorka sama chętnie pokazywała się u boku swojego przyjaciela, zabierała go w roli towarzysza na oficjalne imprezy i trzymając go pod ramię, pozowała fotoreporterom. Kiedy jednak medialny szum poszedł w stronę, która przestała być dla gwiazdy wygodna, ta postanowiła zrzucić winę na tabloidy.reklama
Źródło: Twoje Imperium
Wypowiedzi: 2
 • ~kk2013-02-15 11:09

  no in znowu jest o czym pisac

 • ~najemca lokalu2012-10-22 22:26

  Pozdrawiam !
  L. Bakalarski.
  Sodoma i Gomora !
  Rodzice na pewno są z Was dumni !
  Sycewo pęka z politowania.


reklama

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV