O udział w opolskim konkursie "Debiuty" rywalizowało 11 kandydatów – zwycięzców jesiennej edycji programu "Szansa na sukces. Opole 2024": Rafał Błach, Kinga Rutkowska, Anna Kozłowska, Kornelia Patro, Bogdan Świerczek, Kamil Gniatek, Jakub Korban, Anna Gromala, Dawid Krężel, Dominika Dobrosielska i Aleksandra Leśniewicz.

Reklama

Program składał się z dwóch etapów, a zwycięzcę wybrali widzowie, którzy wezmą udział w trwających podczas programu głosowaniach sms. W pierwszym etapie wokaliści wykonali piosenkę z odcinka, który wygrali. Do drugiego etapu przeszły trzy najlepsze wykonawczynie.Każda z finałowej trójki zmierzyła się z jedną z wylosowanych spośród 11 piosenek przez prowadzącego Marka Sierockiego.

Kto wygrał "Szansę na sukces. Opole 2024"?

W finale wraz z uczestnikami wystąpili m.in.: Izabela Trojanowska, Halina Frąckowiak, Katarzyna Cerekwicka, Andrzej Lampert, Bohdan Łazuka czy zespół Blue Cafe. W programie usłyszymy wielkie przeboje, takie jak: "Zamigotał świat", „Byle było tak” czy "Do nieba, do piekła".

Do ścisłego finału dostały się trzy uczestniczki: Dominika Dobrosielska, Anna Gromala i Kinga Rutkowska. Program wygrała Dominika Dobrosielska. Kinga Rutkowska zajęła trzecie, a drugie Anna Gromala.

Bardzo dziękuję moim rodzicom, moim przyjaciołom muzycznym, którzy mnie wspierają i tym, którzy o mnie ciepło myślą - powiedziała zwyciężczyni.