Joanna Opozda monitoruje aktualności dotyczące konfliktu w Izraelu i dzieli się swoimi komentarzami na ten temat w mediach społecznościowych. Ostatnio wyraziła swoje oburzenie, jak trafiła na konto, które sugerowało, że dzieci padające ofiarą wojny w Izraelu to lalki. Niestety, w rezultacie zaczęła otrzymywać agresywne i pełne nienawiści wiadomości.

Reklama

Joanna Opozda zastraszana przez internautkę

Kobieta próbuje mnie uciszyć i zastraszyć, pisząc m.in., że stracę pracę, bo ona już napisała do wszystkich moich reklamodawców. Zwyzywała mnie przy tym od najgorszych, nazwała antysemitką i zaczęła odgrażać się prawnie, wmawiając mi, że wspieram Hamas. A wszystko to dlatego, że głośno przeciwstawiam się zabijaniu dzieci w Palestynie i nazywaniu ich sztucznymi lalkami- napisała Joanna Opozda w relacji na Instagramie.

Joanna Opozda zaznaczyła, że Polka mieszkająca w Izraelu publikuje na swoim koncie na Instagramie fałszywe informacje, z którymi ona się nie zgadza. Dotyczy to między innymi doniesień o tym, że kobiety płaczą nie nad własnymi dziećmi, a nad lalkami, które mają je udawać. Pod jednym z takich filmów celebrytka umieściła komentarz, w którym wyraziła swoje niezadowolenie z tego rodzaju treści.

Większych bzdur dawno nie czytałam, gdyby Izrael był mądry, nie zrzucałby bomb na cywilów, których wcześniej zamknął w klatce, których okradał systematycznie od lat. Stworzył obóz zagłady. Izrael jest okupantem, nie Palestyna. To są fakty. Ci ludzie mają prawo walczyć o SWOJĄ ziemię. W Strefie Gazy mieszkają głównie dzieci. Izrael ma krew na rękach. To nie jest propaganda. Tysiące mogił niewinnych niemowlaków, rzeź niewiniątek. Zwykli barbarzyńcy - zaczęła swój wywód Opozda.

Komentarz Joanny Opozdy na Instagramie / Instagram
Komentarz Joanny Opozdy na Instagramie / Instagram
Reakcja Joanny Opozdy / Instagram