Popularna dziennikarka poprowadzi program, w którym podejmie się metamorfozy własnego domu. Katarzyna Dowbor podzieli się z widzami bezcennymi wskazówkami, które mogą stać się inspiracją do renowacji własnych życiowych przestrzeni.

Reklama

Katarzyna Dowbor - dziennikarka, prezenterka telewizyjna i od lat ciesząca się niesłabnącą sympatią widzów medialna osobowość. Przez 40 lat pracy zawodowej związana była z największymi stacjami telewizyjnymi i rozgłośniami radiowymi, współtworząc wiele popularnych formatów. Przez ostatnie 10 lat jako gospodyni programu towarzyszyła uczestnikom podczas spektakularnych remontów ich domów. Teraz przyszedł czas na metamorfozę jej własnych czterech kątów.

Katarzyna Dowbor o swoim nowym programie: Bardzo się cieszę, że wracam do telewizji

W nowej produkcji zrealizowanej we współpracy z kanałem CANAL+ DOMO widzowie będą towarzyszyć Katarzynie Dowbor podczas prac remontowych w poszczególnych częściach jej domu. Dziennikarka podzieli się praktycznymi poradami dotyczącymi modernizacji domu, wystroju i aranżacji wnętrz, a także pielęgnacji ogrodu.

- Bardzo się cieszę, że wracam do telewizji i będę robiła to, co kocham. Zdecydowałam się na współpracę z CANAL+ DOMO, wyjątkową stacją, w której jest wiele moich ulubionych programów. Cenię CANAL+ za profesjonalizm, kreatywność i to, jak potrafią inspirować swoich odbiorców. Z radością zaproszę widzów do mojego domu, żeby pokazać, jak go odnawiam- mówi Katarzyna Dowbor.

Zdjęcia do programu ruszą jesienią. Premiera w przyszłym roku na CANAL+ DOMO i w serwisie CANAL+ online.