Katarzyna Dowbor na początku maja została zwolniona z pracy w Polsacie. Po 10 latach przestała być prowadzącą program "Nasz nowy dom. Jej miejsce zajęła Elżbieta Romanowska.

Reklama

Aktorce nie jest łatwo, bo zwolennicy Dowbor nie szczędzą jej słów krytyki. Romanowska musi mierzyć się z hejtem. Na jej temat postanowiła wypowiedzieć się sama Dowbor. W rozmowie z serwisem wysokieobcasy.pl prezenterka wstawiła się za nową prowadzącą.

Nie ma sensu hejtować kogoś, kogo się jeszcze nie widziało na planie. Trzeba dać szansę. Wiem tylko, że temu programowi trzeba się poświęcić bez reszty. On jest tego wart, ludzie, którym się pomaga, potrzebują tego- stwierdziła.

Dowbor dodała, że bardzo ważny jest dla niej kontakt z fanami. Zdradziła także, jakie ma plany na przyszłość.

Ja mam sporo innych pomysłów. Zobaczyłam, jak ogromne mam wsparcie widzów i jak oni potrzebują kontaktu. Jestem im ogromnie wdzięczna. Czytałam: "pani Kasiu, kochamy panią, jest pani ważna" - powiedziała.

Pomogli mi przejść przez ten pierwszy, najsmutniejszy dla mnie moment. Dali mi siłę, żeby wstać, otrzepać się, powiedzieć: ja chcę się z wami jeszcze spotykać, jeszcze dużo mogę zrobić - dodała.