Majewski ostro o reality show Siwiec: Wyszło bydło z wora

| Aktualizacja:

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji obejrzeć żadnego odcinka reality show Natalii Siwiec, to po recenzji Szymona Majewskiego, z pewnością nie będzie wam śpieszno do nadrobienia tej zaległości. Satyryk nie zostawia bowiem na programie i jego gwieździe suchej nitki.

wróć do artykułu
  • ~InKa
    (2014-03-04 14:46)
    Powiedział prawdę bo 99 % celebrytek pokroju Siwiec powinny mieć zawsze pełne usta ! Aby przypadkiem nie wydały dźwięku !
    Czego pełne usta , to sobie dośpiewajcie, bo tylko do tego sie one nadają i chyba dzięki temu zdobyły intratne kontrakty za wielkie nasze pieniadze.
    One reprezentują najstarszy zawód świata, ukryty pod nową nazwą CELEBRYTEK ! A są to w większości Qu...szony !
  • ~ROM50
    (2014-03-03 21:36)
    odezwał sie błazen ,smiec ,klakier TVN i,zapomniał" muł" - typowy komuszek zawsze zwiatrem ,
  • ~Malkontent
    (2014-12-08 19:46)
    Nie oglądam i nie mam zamiaru oglądać programu pani Siwiec. Ale program "Szymon Majewski show" też był poniżej poziomu szamba a Majewski co chwilę udowadnia że nie jest nachalnie inteligentny.
  • ~ana
    (2014-06-27 10:01)
    100 % dla Majewskiego.Tyle,ze za malo wyrazil sie na temat jej prostej osoby i sku... rodzinki no i jej znajomych.Przez ten program sie osmieszyli.Co ludzie robia ze soba dla pieniedzy !Badziewie i tempota tej kobiety widac i slychac na kazdym kroku.BEEEEEEEEEEEEEE.
  • ~pala
    (2014-03-06 11:34)
    Pani Siwiec to bardzo monrda osoba ! Nie wiem co ten Majewski chce od niej, jest zwykłym chamem, to widać i czóć ! Lubie słuchać i oglondać jej program, zresztą jak miliony polakuw. Mam nadzieję że Pani siwiec wystartuje w wyborach do parlamentu europejskiego ! Takich ludzi na potszeba ! autor Stasio z PO

    O ja pier**le człowieku takie byki walić! Wstyd! I nie dziwota że jesteś FANEM Natalii Siwiec bo taka sama pustkę i głupotę macie we łbach! :o
  • ~Ma rację Pan Szymon....... ta cała
    (2014-03-04 10:05)
    siwiec powinna milczeć jak mówi. DNO !!! Szkoda tylko,że tak wielu Polek i Polaków wzoruje się na takim prymitywie.Komisja Etyki Mediów powinna wkroczyć do akcji bo występy tej ćwierćmózgownicy są SZKODLIWE SPOŁECZNIE i niszczą etykę i intelekt Polaków.
  • ~TM
    (2014-03-04 09:52)
    Majewski tylko potwierdza czego się można było domyśleć. Silikon fajnie wygląda ale nie dodaje IQ
  • ~marko
    (2014-03-04 09:01)
    MAJEWSKI BŁAZEN POPULACJI MĘSKIEJ .SŁYSZAŁEM ŻE TEN BŁAZEN BĘDZIE REKLAMOWAŁ PODPASKI I TAMPONY BO NAWET NIE CHCĄ GO W TELEWIZJI TRWAM !!!
  • ~olo
    (2014-03-04 04:48)
    To jest totalna debilka i za minute bo przecież nie pięć zniknie , przepadnie na zawsze.
  • ~Bolo
    (2014-03-03 11:04)
    ~Janek2014-03-03 10:43
    Daj spokój! Lepiej pójść na spacer lub z kolegami do pubu!
  • ~Janek
    (2014-03-03 10:43)
    Pan Szymon robi reklame tej napompowanej botoksem lalce.Programu nie ogladalem,ale z ciekawosci obejrrze.
  • ~Jan
    (2014-03-03 20:20)
    Pani Siwiec niedługo wyda książkę filozoficzną "Jak żyć?" Miliony Polaków staną w kolejkach przed księgarniami, żeby to wybitne dzieło kupić. Ajjjjjjajjjjaj!
  • ~cd
    (2014-03-03 19:42)
    Symeonowi się ************ zupełnie zidiociał jego psychdeliczne programy są wysoce szkodliwe dla zdrowia
  • ~Stasio z PO
    (2014-03-03 18:01)
    Pani Siwiec to bardzo monrda osoba ! Nie wiem co ten Majewski chce od niej, jest zwykłym chamem, to widać i czóć ! Lubie słuchać i oglondać jej program, zresztą jak miliony polakuw. Mam nadzieję że Pani siwiec wystartuje w wyborach do parlamentu europejskiego ! Takich ludzi na potszeba !
  • ~kaszana
    (2014-03-03 18:00)
    Belgijski kardynał Gustaaf Joos oświadczył, że zaledwie pięć do dziesięciu procent „lesbijek i gejów” to faktycznie homoseksualiści, zaś resztę stanowią "zboczeńcy seksualni".
    "Jestem gotów napisać mą własną krwią, że spośród wszystkich tych, którzy mówią o sobie, że są lesbijkami lub gejami, maksymalnie pięć do dziesięciu procent jest faktycznie lesbijkami lub gejami" - powiedział 80-letni kardynał w wywiadzie dla belgijskiego tygodnika "P-Magazine".
    "Cała reszta to po prostu seksualni zboczeńcy" - uzupełnił hierarcha, który biret kardynalski otrzymał w końcu ubiegłego roku.
    "Żądam, żebyście to zanotowali" - upomniał kard. Joos dziennikarzy, którzy prowadzili z nim wywiad. "Nie będę się przejmował, gdyby wszyscy oni przyszli protestować pod moimi drzwiami. Nie otworzę im drzwi" - dodał.
  • ~tele-wic
    (2014-03-03 17:45)
    Błogosławieństwo dla niej ta telewizja. Na początek program specjalny z jednym partnerem z cyklu " panie Boże, jaka ja jestem głupia".
    Potem program taneczny i nocne grzmocenie z wieloma partnerami. Szkoda, że nam tego relaksu między treningami nie pokażą!
    Byłoby co oglądać.
  • ~Berseker
    (2014-03-03 13:46)
    ludzie - oprzytomniejcie !!!
    przecież to tania ******* z rowu w lesie ściągnięta, co nierząd ma w genach wpisany,
    ale zachciało jej się highlife-u więc golizną i chędożeniem się on-line próbuje mięczaków zainteresować
    niech daje pupy na prawo i lewo gratis - niech nagra scenę z 200 facetami - przyjmie dużo białka to może jej na zdrowie wyjdzie ... niech robi to co najlepiej potrafi - powodzenia,
    ale nie czarujmy widza i nazwijmy rzecz po imieniu
  • ~krzysiek 1964
    (2014-03-03 12:40)
    A czy ktoś komuś karze oglądać dyrdymały z udziałem pani Siwiec?
  • ~hyzio
    (2014-03-03 15:03)
    nie oglądam telewizji i tyle w temacie
  • ~parasolka
    (2014-03-03 21:31)
    Pan Szymon ma całkowitą rację odn.Jej wyglądu,a tak na marginesie to usta ma jak koń dupę po wypróżnieniu się.