Dowbor o Młynarskiej: Nie jest aż takim geniuszem

| Aktualizacja:

Katarzyna Dowbor i Agata Młynarska w jesiennej ramówce zamieniły się stacjami telewizyjnymi. Pani Kasia tłumaczy jednak, że nikt nikogo nie wygryzł z poprzedniego miejsca pracy, a ona zajęła się programem, którym jej koleżanka po fachu, w ogóle nie była zainteresowana.

wróć do artykułu
  • ~haksal
    (2013-11-05 15:14)
    Młynarska jest obrzydliwym lizadłem. Po jej 1-wszym fatalnym programie - żadnych juz nie oglądam. DNO. Dowbor tez powinna zniknąć z anteny. Za stara. Jest pełno młodszych, wyrazistszych, ładniejszych.
  • ~kergjewjgrqe
    (2013-11-03 08:06)
    Stanowczo wolę Dowbor. Młynarska to kompletne dno. Wzrosła oglądalność? Może oglądają ją jako swoiste kuriozum. Bardzo niskie IQ. No i starzeje się. Kilogram tynku niestety.
  • ~gocha
    (2013-11-01 11:06)
    wazne, ze program jest fajny i tematy fajne i o to chodzi. prowadzaca tez jest w porzadku, moze pani K zazrosci pani A popularnosci?
  • ~gipsy
    (2013-10-30 17:42)
    ogladalnosc programu Świat siękręci zaczela rosnąć! i to bardzo. i co teraz pani dowbor? pewnie nie do smiechu
  • ~Czekamy na wiecej
    (2013-10-26 22:00)
    Dziennikarz telewizyjny za pieniadze by sprzedal wlasna matke, popieral kazdy system polityczny ktory mu placi, po prostu zachowuje sie jak prostytutka, i chce uchodzic za porzadnego czlowieka? to hieny, szubrawcy i sprzedawczyki wlasnej osobowosci za lepsze zarcie. Pani Dowbor ma racje ze teraz pisze o tych idiotach prawde.
  • ~@60 LATKA
    (2013-10-26 20:17)
    Nie ma jak mowic dobrze o hienach, szubrawcach i drobnych sprzedawczykach
  • ~60 latka
    (2013-10-26 20:01)
    Dowbor stracza gorycz z niej wypływa. Pani Kasiu trzeba starzeć się z godnością , może by tak dobrze o kolegach pomówić
  • ~MOJA OCENA SYTUACJI
    (2013-10-26 14:59)
    MLYNARSKA WYGLADA JAK PTAK. NIEZLA Z NIEJ JEDZA MUSI BYC. DOWBOR JAK ZWYKLE PULCHNIUTKA I PELNA SEKSU.
  • ~andrea
    (2013-10-25 14:04)
    Mlynarska jak zwykle wpycha sie wszedzie ,wszedzie jej pelno nie ogladam jej programow .Dla mnie Mlynarska jest jakas nijaka.Dowbor moim zdaniem ma wiecej klasy
  • ~ktoś
    (2013-10-25 12:52)
    Obydwie są siebie warte, dwa tłuki...
  • ~jedrek
    (2013-10-25 08:55)
    Co rude to falszywe
  • ~opek
    (2013-10-25 07:00)
    obie są nie teges,chociaż ja wolę plastikową a.młynarską-ze względu na to ,że uwielbiam piosenki młynarskiego.takprzez sentyment dla "szajby",bo inaczej napisałbym o p.agacie inaczej.
    a ta dowbor-hm,nie a cziom gawarit'
  • ~vvv
    (2013-10-25 05:51)
    staruszki na emeryturę nie można na nie patrzeć
  • ~Jan Bohynski
    (2013-10-25 02:29)
    Jedna napuszona, a druga przerazona. Nasze " gwiazdy " telewizji. JB.
  • ~max
    (2013-10-24 19:22)
    wolę 100 razy Dowbor
  • ~as11
    (2013-10-24 19:17)
    Obydwie panie sa sliczne, inteligentne i wiedza jak doprowadzic widza do skrajnego wyczerpania nerwowego. Tak to jest jak znajomosci biora gore nad profesjonalizmem.
  • ~celt
    (2013-10-24 18:17)
    Przyganiał kociołgarnkowi
  • ~tele-wic
    (2013-10-24 17:36)
    Czy nie widzicie, że to szkoła aktywistki PZPR towarzyszki Niny(?) Terentiew ( ruska czy co?) Obie należały do tego samego kółka wzajemnej adoracji i wiedzą, że nic tak nie napędza zainteresowania gawiedzi, jak wzajemne "konflikty".
    Przecież o to tym stetryczałym starym babom chodzi - robienie smrodu wokół własnego cielska zapewnia im poczucie pseudo popularności, a to gwarantuje, że jakiś dziennikarzyna-amator w jakiejś stacji TV rzuci którejś z nich jakiś ochłap programowy do pożarcia, zanim ostatecznie odejdą w niesławie.
  • ~Estetyk
    (2013-10-24 17:04)
    Ryże indycze jajo-paskuda!!!
  • ~max
    (2013-10-24 16:15)
    dowbor dobra dziennnikarka i swietna otwarta do ludzi prowadzaca