"Must be the music": Kora porównała uczestnika do szympansa

| Aktualizacja:

Kora, jako jedna z najbardziej surowych jurorek w polskich talent show, ostro traktuje wszystkich uczestników, którzy na to zasługują. W ostatnim odcinku "Must be the music", jednego z wykonawców porównała do szympansa.

wróć do artykułu
  • ~max
    (2013-03-25 15:58)
    stara chamka na zawsze nia zostanie .przyglup zabisko .brak kultury klasy .prymityw zalosny .stara baba nie nauczyla sie mowic aby nie obrazac .ma swojego faceta dwoch synow i tam proponuje swoje zalosne uwagi kierowac
  • ~Franek
    (2013-03-25 16:08)
    Widocznie podebrała psu Ramonie narkotyki!!!
  • ~Franek
    (2013-03-25 16:09)
    Widocznie podebrała swojemu psu Ramonie narkotyki!!!
  • ~adasda
    (2013-03-25 16:12)
    po co tak ostro??? to tylko zabawa na której i tak najwięcej ma jury...
  • ~gosc
    (2013-03-25 16:29)
    stara narkomanka mysli ze jeszcze jest malolata, koks rozum zzera
  • ~Tosia
    (2013-03-25 16:51)
    Absolutnei nie zasłużył! miał chory głos, bo zawsze spiewa lepiej. a gra była bardzo dobra, mógł się nie spodobać jurorom, ale po co takie chamstwo!Człowiek wysłuchał spokojnie opini, widać, że nie chciał z "wielkimi gwiazdami" dyskutować,bo nie było sensu.On wie swoje, a oni swoje.Po co na wizji urządzać sceny.Klaudek górą!
  • ~bibi
    (2013-03-25 16:53)
    Kora powinna beknąć za brak kultury.
  • ~małpka
    (2013-03-25 16:55)
    Od patrzenia na nacpana KORĘ- SZYMPANSICE,aż sama czuje się jak po trawce!
    Bardzo dobrze się zachował, pełna kultura, szacunek do jurorów, chcociaż wiedział, że gadają, by gadać i nie mieli do końca racji.
  • ~bibi
    (2013-03-25 17:02)
    Nikt z uczestników nie zasługuje na takie porównanie. Można ostro krytykować .
    Kora ma chyba ubogi zasób słów, a przy tym jest agresywna. Dała się lubić, lecz tym razem przesadziła. Powinien POLSAT panią odprawić, bo może stracić na
    oglądalności. Straszny niesmak.
  • ~bida
    (2013-03-25 17:25)
    zarozumiały babofon --- Ping Pong ,... skąd się wizieła ona skąd ...
  • ~wwwwwww
    (2013-03-25 17:43)
    Każdy sądzi według siebie.
  • ~AYSHA
    (2013-03-25 18:05)
    Panie, Klaudiuszu, mam dobry pomysł, powinien Pan rzeczywiscie wyciagnąc od Cioci Kory trochę kasiory w ramach odszkodowaia za obrazę publiczą, a pieniądz e przeznaczyć na pomoc dla zwierząt z o grodów zoologicznych, zwłaszcza dla szympansów. W sumie to nasi bracia, od nich pochodzimy, a u cioci podobienstwo uderzające. Pan jako" małpka" - celebryta powinien zadbac o swój ród! Jest Pan super facet i muzyk!
  • ~tersekik
    (2013-03-25 19:16)
    Ech Kora a jak sama wyje a Zapendowska nawet by zamiauczeć nie umiała denerwują mnie niekiedy te szanowne jury
  • ~mx
    (2013-03-25 19:54)
    po co ten szum??? caly ten program i jemu podobne to zwykla sciema. Naiwniacy widza szanse na blyskawiczna karierę a producent zaciera rece, bo ogladalnosc ciagle jest i z tego jest kasa. Tu nie chodzi o znalezienie talentu, ale o forse i tyle. Ktos tam wygra i co z tego? Nic. Kariery i tak nie będzie. W następnej edycji znow będzie lowienie jeleni i tak w kolko.
  • ~mister
    (2013-03-25 19:56)
    ma rację ,ona jest podobna popatrzcie na nią co sadzicie!??
  • ~Rasmus
    (2013-03-25 20:51)
    Przecież ta baba jest po 100 operacjach i wiecznie nacpana. Ramonka chyba też...
  • ~uczniowie
    (2013-03-25 22:03)
    http://besty.pl/2231875 hehehheh dobre klaudek górą!
  • ~Cpa i nie wie co mówi i robi
    (2013-03-25 23:29)
    PANIE Klaudiuszu
    Ta obciagnieta skóra czaszki ma jeszcze zacpany mózg, stad nie wie co mówi.
    Ma Pan życie przed sobą a ten nacpany stwor je kończy.
    Jak może TVP zatrudniać osobę tak skompromitowana, niech zapłacą odpowiednie odszkodowanie za obrazę.
  • ~gosc
    (2013-03-26 02:03)
    Ta stara cpunka niech lepjej popatrzy na siebie !!
    zalosna stara ochydna baba z tej kory
    na jej widok zbiera mi sie na wymioty
    dlatego nie ogladam tego badziewnego programu gdzie ona jest w jury
    stara cpunko idz na odwyk bo musk ci wypalilo do reszty
  • ~Pisior na Bicze (Bitch'e)
    (2013-03-26 07:49)
    Najtrafniejsza wydaje sie ocena jednego z publicystow, ktory napisal "Po komentarzach Sipowicza ("partner" Kory) na temat nowego papieza, jestem przekonany, ze w tej gromadce najwyzsze IQ ma jednak Ramona, i to ona zamowila te przesylke z gandzia"