Perfekcyjna pani domu zarobiła dla TVN fortunę

| Aktualizacja:

Program "Perfekcyjna pani domu" okazał się strzałem w dziesiątkę. Produkcja zrobiła z Małgorzaty Rozenek jedną z najgorętszych gwiazd polskiego show biznesu, a stacji TVN przyniosła milionowe zyski.

wróć do artykułu
  • ~gosc
    (2012-11-24 13:45)
    tyle szmalu to dlaczego tam nie ma rodziny lisow?
  • ~GEKISZ
    (2012-11-24 20:20)
    Niestwty to smuta prawda o tym programie. TROCHĘ WULGARNIE , ALE MAM TAKIE SAME ODCZUCIA. NASZA TV POWOLI OSIĄGA DNO!!! tO BARDZO SMUTNE.
  • ~kuba
    (2012-11-24 09:32)
    kolejny program w stylu filmu m jak milosc czyli pusty zjadacz czasu
  • ~DDD
    (2012-11-25 07:36)
    Ten program razem z ta pania Rozenek jest be no po prostu nie da sie ogladac. Tak jak z Geslerowa . No i Wojewodzki wszystko ZENADA z Ameryki durni chca robic z ludzi zeby odwrocic uwage od powaznych problemow.
  • ~ISKA
    (2012-11-25 00:09)
    PANI MAŁGORZATO, GRATULUJĘ SUKCESU!!!
  • ~ja
    (2012-11-24 15:59)
    To powodzenia! Jak ja widzę, że zbliża się program tej pani to czym prędzej zmieniam kanał! To jest NIEOGLĄDALNE! Przypomina mi moją teściową, która sprawdzała, czy służba dobrze sprząta! Też wkładała białą rękawiczkę i przesuwała ją po meblach! Była ogólnie znienawidzona przez wszystkich. Nawet przez własnego syna.
  • ~madaa
    (2012-11-25 10:58)
    Żenada! cały ten program..a kobiety naprawdę czekja ,jak na wyrok dozywocia-test białej rekawiczki.!
  • ~M, Arens
    (2012-11-24 08:41)
    Tak sobie przy porannej kawie myslę : Te wszystkie gospodynie, panie domu itp.itd. to kiedy u siebie są żonami, kucharkami, kochankami wreszcie...Przesiadują w studiach TV, kasę zgarniają no i wtedy stać ich na zatrudnienie gosposi za ... ja wiem 1000 złotych
  • ~zxcv
    (2012-11-25 08:39)
    a w Wałbrzychu bezrobocie 30%
  • ~traf
    (2012-11-24 09:06)
    Nie oglądam tego programu ale myślę że to ściema i ogłupianie ludzi.
  • ~Reni
    (2012-11-24 22:04)
    Kto w ogóle pokazuje w telewizji jaki ma w domu syf? Czym się szczyci? Robią to dla kasy? Dla mnie bohaterowie tego hitu to to kompletne cymbały !
  • ~oki
    (2012-11-24 13:11)
    Kto jeszcze ogląda SYFI-LIS-a
  • ~Occam
    (2012-11-24 10:21)
    Kaine Idiot. Moja zafascynowana teściowa wywala sprzęty i zastawy, które znakomicie przydają mi się na działce. Dziękuję Pani Rodzynek (bez ciasta).
  • ~tereska
    (2012-11-24 18:52)
    Rano Kuźniar, po pracy Discavery i sprawdziany uczniów. Nie ogladam seriali, pani R. itp. szkoda czasu, ale jesli ktoś to lubi, to dlaczego wylewacie na nich tyle pomyj. A swoją drogą, jak można mieć w domu bałgan?Chyba jestem pedantka i pani R sie wiele mogłaby ode mnuie nauczyć.! 54-latka
  • ~wstyd dziennikupl,
    (2012-11-24 10:38)
    CZY tetalenyP= placa wam za wypisywanie tych megabzdur!!! to skandal !! akurat czytam badania,,,LIS 3 MILIONY, za klamstwa do sadu was moze tvp podac...nie cierpie lisa, ale klamstw nie cierpie jeszcze bardziej...czyzby tysio mial slabszy ty..ek niz ta idiotka..w koncu miszczakowi wsirawno !! taka sama ogladalnosc..tam porazka, tu sukces...TO ZENADA!!
  • ~antytvn
    (2012-11-24 10:38)
    tak generalnie szmatławiec tvn robi kasę na idiotach, którzy oglądają ten stację powiatowego kupę wojewódzkiego-kużniara -knapika-morozowskiego-marciniaka-pochanke- kajdanowicza -PORAŻKA
  • ~WIELBICIEL
    (2012-11-24 17:02)
    Bardzo średno inteligentna Rozenkowa, z fatalną dykcją, robiąca za młodzieżówę a dobiegająca pięćdziesiątki, poprawiana sto razy przez chirurgów jak Michael Jackson, infantylna aż do zwymiotowania - promowana przez Miszczaka w TVN-owskiej wersji zachodniego programu, przeznaczonego dla kretynek i kretynów.
    Czemu zresztą trudno się dziwić, gdyż widownia tej stacji telewizyjnej to w większości lemingowe przygłupy...
    Jednego Rozenkowa nie jest w stanie zmienić sobie - fatalnie sterczących rzepek kolanowych i wielkich stóp, jak u syberyjskiego drwala.
  • ~TARAN
    (2012-11-24 10:53)
    Na pewno nie jest to spektakl dla intelektualistów, ale dość pożyteczny.
    Także dla handlu, bo napędza kasę za nowe sprzęty domowe, w ramach
    porzadkujacej wymiany.
  • ~Rozenek S
    (2012-11-25 03:18)
    Rozenek z Ruchu Palikota ( Paligłupa) jest niebezpiecny dla naszego premiera fiurera . Czy to ktoś z jego rodziny doi kasę oficjalnie z TVN . Dobrze płacą za te machloje ?
  • ~Inowacje Lisa to jak powtórka z PRLu
    (2012-11-24 12:10)
    To że jest oglądany lepiej niz Tomasz Lis na żywo to chyba nikogo nie dziwi. Tomasz lis na żywo nie powinien być pokazywany w glównej TVP bo to wiocha nie program. Brak intelektu Lisa kładzie każdy program. Natomiast dobór gosci przez Lisa to już prywata godna do pokazania u nielubianej cioci na imieninach.