Niedawno Małgorzata Kożuchowska złożyła na swoim profilu na Instagramie urodzinowego życzenia synowi Jasiowi, który skończył dziewięć lat. W niedzielę 29 października zamieściła wyjątkowe, rodzinne kadry.

Małgorzata Kożuchowska świętuje urodziny mamy

Okazją do wspólnej fotografii i rodzinnego spotkania były 80. urodziny mamy aktorki pani Jadwigi Kożuchowskiej. Na zdjęciach, które Małgorzata Kożuchowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie, aktorka pozuje wraz ze swoją mamą, dostojną jubilatką oraz siostrami, Mają i Hanną.

"Niewiele jest takich momentów, kiedy wszystkim udaje się zebrać w jednym czasie i miejscu i cieszyć się swoją obecnością. Teraz się udało, ale 80-tka mamy jest przecież tylko raz! Trzeba celebrować ważne momenty w życiu, cieszyć się nimi i świętować! Życie jest takie krótkie…" - napisała refleksyjnie Małgorzata Kożuchowska.

Reklama

Małgorzata Kożuchowska z mamą i siostrami. " Super dziewczyny"

Rodzinne zdjęcie na profilu Małgorzaty Kożuchowskiej spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony internautów. Fani składają życzenia mamie aktorki, podkreślając przy tym, jak wspaniale wygląda. Zresztą nie tylko ona. Komplementy otrzymały wszystkie "dziewczyny" z rodziny Kożuchowskiej.

"80 lat!? Niesamowite jak mama pięknie i młodo wygląda. Zdrowia, radości i miłości z okazji urodzin; Piękne kobiety; Mama musi być przeszczęśliwa, mogąc świętować z najbliższymi i na pewno jest dumna z takich pięknych córek!; Wszystkiego najlepszego dla Mamy. W życiu bym Pani Mamie takiego wieku nie przypisała; Wygląda wspaniale jak na 80-latkę, pozazdrościć!; Wszystkiego najlepszego dla wszystkich. Super dziewczyny" - internauci

"Było wspaniale, bo jak to ujął Jasiu — liczy się atmosfera" — podsumowała rodzinne spotkanie siostra aktorki Maja Kożuchowska (Jasiu, syn Małgorzaty Kożuchowskiej — przyp. red.).