Rozenek: Gdyby nie praca w telewizji, byłabym już partnerem w dobrej firmie prawniczej

| Aktualizacja:

Małgorzata Rozenek jest dziś jedną z największych gwiazd stacji TVN i bez wątpienia jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. A co robiłaby w życiu, gdyby nie show biznes? Jak sama zapewnia, byłaby prawniczką.

wróć do artykułu
  • ~hallovin
    (2018-09-11 09:53)
    Ktoś o tak małym rozumku nie może być prawnikiem ! hehe
  • ~precz z ?
    (2018-09-11 12:39)
    Śmiem twierdzić że KŁAMIE,,,to typowy narcyzm
  • ~eliza michalik
    (2018-09-11 09:46)
    lodziara
  • ~mecenas
    (2018-09-11 15:31)
    kobieta zapomniała, że aby być partnerem w kancelarii to trzeba jeszcze zdać egzamin państwowy i odbyć trzyletnią aplikację (a wcześniej się na nią dostać) lub obronić doktorat i zdać egzamin oraz mieć wiedzę, intelekt i doświadczenie (to w telewizji i przy mopie nie jest przydatne), jeśli ona myśli że życie prawnika ujęte jest w filmach o prawnikach to czarno to widzę - na sali sądowej swoje walory zasłoni togą i pozostanie wiedza intelekt i doświadczenie prawnika a z tym jest tak słabo że może zabraknąć nawet na aplikanta
  • ~Ela
    (2018-09-11 09:43)
    Taaa...
  • ~bbc
    (2018-09-11 10:58)
    a czy ktos to tocie na sile trzyma w TV co za durna wypowiedz
  • ~mario
    (2018-09-11 10:36)
    babie odbija z takim małym rozumkiem !!!!
  • ~Belial 2
    (2018-09-11 11:11)
    Dobre chyba szefa kancelarii 2 razy w tygodniu w samochodzie
  • ~Shah
    (2018-09-11 14:23)
    Jest już partnerem z byłym bramkarzem Pogoni Szczecin. Chyba miała na myśli „wspólnikiem”?!A może ten dziwny wyraz oznacza, że jest wspólnikiem bramkarza ?!😳A miała być jeszcze wspólnikiem prawników ?! To naprawdę jakieś zepsucie obyczajów albo inna granda?!?!😱
  • ~Ags
    (2018-09-12 06:36)
    Hmmm nie wiem co gorsze widzieć ja w tv czy e sądzie ;)
  • ~Pomarańczowa
    (2018-10-05 05:55)
    Chyba w agencji modelek dla Emiratów.
  • ~michu_12
    (2018-09-11 13:08)
    Małgosiu jesteś boska :)
  • ~owlosiona muszelka
    (2018-09-11 23:55)
    Za cienka jestes u uszach.
  • ~lolitka
    (2018-10-03 23:54)
    Jej brat powiedział , że nawet nie może być tancerką tańca klasycznego, bo jest niekonsekwentna. A byłaby partnerem w kancelarii. Skończyła zaocznie prawo administracyjnie. Z pomysłem doktoratu tylko ją wyśmiano. Za mądra to nie jest. Jak mówi "na dworzu" dając wywiad o opaleniznie, to chyba w głowie ma pusto. Kiepsko z jej inteligencją. Umie sprzedawać swój biust, obnażając się w sieci.Swoją seksualność. Umie być bezczelna. A my widzowie chcemy normalnych ludzi oglądać w tv

Może zainteresować Cię też: