Maryla Rodowicz walczy o swoje małżeństwo: Dzwoniłam do męża w urodziny

Maryla Rodowicz nie zamierza się poddawać i bezczynnie patrzeć, jak kończy się jej małżeństwo. Piosenkarka stara się zażegnać konflikt i odzyskać męża.

wróć do artykułu
  • ~m-53
    (2016-12-02 17:11)
    Takie sprawy załatwia się po cichu a nie za pośrednictwem brukowców.
  • ~Zenek
    (2016-12-02 19:50)
    Rodowicz wygląda na zdjeciu jak wrak człowieka
  • ~baletnica.
    (2016-12-02 14:24)
    Marylka on pociska młodsze ,dużo młodsze .ha.ha.ha.!!!!!!!! Daj na luz Marylka,Ha.ha.ha.
  • ~Będący w szoku
    (2016-12-02 21:11)
    Dzwoniłam do męża w urodziny, dzwoniłam też w jego imieniny i nawet byliśmy razem na wspólnej kolacji – wyznała piosenkarka. Za ten czyn bez wątpliwości należy się nagroda Nobla. Brawo tak trzymać dalej, nagroda pewna.
  • ~GPU
    (2016-12-04 05:20)
    A skad wiecie ze to jej maz zdradzal. Z info wynika ze gosc mial juz dosyc kaprysow Maryli. Ona pokazywala jaka to jest feministka niezalezna nowoczesna. Facet wreszcie mial tego dosyc i maryli teraz zmiekla rura.
  • ~nina
    (2016-12-04 10:13)
    Sprawy rodzinne zalatwia sie samemu w domu,a to co robi Rodowicz jest glupie ,cyniczne ,chyba chodzi o promocje kolejnej plyty.Jak ma sie skonczone 71 lat to czas na rozum i rozsadek,chodzenie po mediach jest smieszne i glupie.
  • ~rapsod
    (2016-12-04 09:37)
    tyle kobiet ma podobne problemy
  • ~Matka Polka
    (2016-12-03 20:24)
    Dla mnie normalna, zwykła kobieta powinna mieć swój honor i nie poniżać się telefonami! Widać wśród celebrytów i dużych pieniędzy panują inne obyczaje!
  • ~IZA
    (2016-12-03 01:12)
    Ja bym nigdy się nie poniżała przed zdracającym mężem, mam swoją ambicję.Też idę zdradzam a co ja gorsza. Z tego wynika jasno, że PAN się odmładza, ma dośc 70 letniej żony-i to jest normalka u chłopów. Głowa do góry- JESTEM KOBIETĄ NIEZALEŻNĄ i mam Cię głęboko w d... e.
  • ~rapsod
    (2016-12-04 09:35)
    Dajmy tej Pani wreszcie spokój,,,,,to prywatne niuanse
  • ~Ola
    (2016-12-05 12:19)
    No jezeli pani jest w rzeczywistosci taka jak na zdieciu zamieszczonym. To sie mezowi nie dziwie.
  • ~a
    (2016-12-05 12:24)
    Widac ze to ja dreczy. Przy tych problemach zapomniala nawet o wygladzie.