Tomasz Kammel: Muzułmanie mogą być częścią naszego społeczeństwa

| Aktualizacja:

"Nie potrafię pogodzić się z faktem, że 3 godziny lotu stąd giną ludzie, że są takie miasta jak Aleppo w Syrii, gdzie 120 tys. niewinnych dzieci codziennie narażonych jest na śmierć w imię idiotycznego konfliktu" - powiedział Tomasz Kammel w rozmowie z dziennik.pl. Z prezenterem rozmawialiśmy na temat jego zaangażowania w pomoc uchodźcom.

wróć do artykułu
  • ~normalny
    (2016-09-20 13:23)
    Panie Kammel, muzułmanie nigdy nie będą częścią żadnego społeczeństwa, chyba, że to będzie społeczeństwo muzułmańskie. I nie ma to nic współnego z żadną fobią, tylko realna ocena rzeczywistych faktów
  • ~Pan i Władca
    (2016-09-20 12:46)
    To bardzo głęboka analiza konfliktu, brawo, takich ekspertów nam potrzeba.....................masakra,
  • ~Genitaliusz
    (2016-09-20 13:18)
    Niech Cebulak da przykład i weźmie jedną rodzinę do siebie. Następnie podzieli się doświadczeniami (czy się myli, czy szukali pracy, czy przestrzegali zasad narzuconych przez gospodarza) i wtedy pomyślimy.
  • ~obi
    (2016-09-20 12:28)
    i wielbłądy tez kammel
  • ~Kris
    (2016-09-20 13:49)
    Kammel jak chce,może stać się częścią społeczeństwa muzułmańskiego...droga wolna.
  • ~ect ...
    (2016-09-20 14:29)
    Panie Kamel niech pan poda choć jeden przykład, w którym muzułmanie, islam*iści z krajów arabskich akceptują inną religię czy wyznanie i potrafią jako większe społeczeństwo respektować prawa tych u których goszczą i szanować tradycje swojego gospodarza. Jak na razie brak takich informacji, więc skąd ten idiotyczny pański poziom dedukcji. Jeśli pomóc to tylko UCHODŹCOM WOJENNYM, ALE NAD TYM, KTO JEST KIM NIE MA ŻADNEJ KONTROLI!!! Islam, był, jest i zawsze będzie radykalny i nic się nie zmienia od stuleci!!!
  • ~Genitaliusz
    (2016-09-20 13:41)
    Niech ten laluś weźmie jakiegoś "uchodźcę" - nieroba z Erytreii jak mu postawi stolca na środku pokoju to mu się odeche ale wtedy będzie za późno bo nierób o smagłej cerze już nie wyjdzie od niego z domu
  • ~Maja
    (2016-09-20 13:36)
    Jednak tych potomków NKWD,UBeków jest trochę! Trzeba ich tępić - nie ma wyjścia!
  • ~Jojo
    (2016-09-20 13:21)
    Ej Kammel kammel z tyłka by Ci loch ness zrobili
  • ~Konrad
    (2016-09-20 13:43)
    tak z AISIS - to dobrzy sąsiedzi - ufunduj im mieszkanie obok siebie
  • ~Dr. Fellood
    (2016-09-20 17:02)
    ZE OWY MOWI TO CO MU SLINA NA JEZOR PRZYNIESIE wiadomo. Mówi aby istnieć, TO typowe mów cokolwiek, rób cokolwiek a będą o topie pisali i cię nie zapomną. Co on wie o Mahomecie jego wyznawcach ich świadomością religijna i odnoszeniem się do świata, który wedle ich nie Koranu należy, albo musi należeć do muzułmanów a oni z swoimi prawami Szariatu będą odpowiedzialni za SWIAT. Świętą księgą islamu jest Koran, a zawarte w nim objawienie ma stanowić ostateczne i niezmienne przesłanie Allaha do wszystkich ludzi. Islam to religia, która nie uznaje podziału na życia świeckie i religijnego, to znaczy ze życie jest podlegle tekstom Koranu i dlatego reguluje zarówno zwyczaje wedle religii , organizację władzy religijnej oraz codzienne życie muzułmanina to Koran i Iman i Muftiowie który odczytuje teksty Koranu. Zapewne owemu medialnemu pajacowi jest brak podstawowych informacji o Muzułmanach i religii, która wyznają,
  • ~realista51
    (2016-09-20 17:24)
    LUDY SEMICKO -JĘZYCZNE , CHOĆ PODZIELONE , TO MAJĄ WSPÓLNY MIANOWNIK WROGOŚĆ DO CHRZEŚCIJAŃSTWA, A SZCZEGÓLNIE DO WARTOŚCI CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ, KTÓRA PRZESZŁA SWOJĄ EWOLUCYJNĄ DROGĘ
  • ~prawnik
    (2016-09-20 13:38)
    Tomasz Kammel jest czescia islamistycznej agentury, ktora ma za zadanie pomagac islamistom w islamizacji Europy. A co do tego nie godzenia sie na zabijanie dzieci w Aleppo, to Tomasz Kammel powinien w tej sprawie skontaktowac sie ze stronami konfliktu w Syrii i przekonac strony konfliktu w Syrii, ze zabijanie dzieci jest zle, a nie strac sie zasmiecic arabskimi pseudouchodzcami Europe.
  • ~Dokladny ...
    (2016-09-21 05:39)
    Ktos napisal, ze jemu sie marzy dziewucha w burce - a mnie jakos sie tak dziwnie wydaje, ze jemu sie marzy jeden - chociaz - z tych byczkow wyrosnietych co to u nich sie rypie kazdy z kazdym, bo do "dziewuch" w burkach nie maja dostepu, on ma ochote na chociaz jednego z nich, a jeszcze lepiej kilku - jak jeden nie ugodzi to moze inny da rade - a im wiecej ich bedzie, tym lepszy wybor znalesc takiego co mu w koncu dogodzi i chyba o to chodzi naprawde ..........
  • ~Gabi
    (2016-09-20 22:25)
    Narcystyczny plastuś bez jaj znów puścił politycznie kontrolowanego bąka.
  • ~iza
    (2016-09-20 14:29)
    Już kiedyś pisałam, że nie mam nic przeciwko temu, by p. Kammel wziął do swojego domu tylu uchodźców ilu zechce. Niech ich ubiera, żywi, leczy i zapewnia rozrywki. Ale NA WŁASNY KOSZT!!!! Bo państwa polskiego nie stać na taką dobroczynność. Państwo polskie ma przede wszystkim wywiązywać się ze zobowiązań wobec swoich obywateli, a to nie zawsze wychodzi i wszyscy dobrze wiemy ile biedy wokół...
  • ~hynio
    (2016-09-20 15:42)
    Tak. A kamele będą należały do wielbłąda.
  • ~Hej
    (2016-09-21 21:25)
    W Polsce mieszkają Muzułmanie. Święta prawda. Niektórzy nawet ponad 400 lat. I jest ok. Problem jest inny. Oni szanują nasze zwyczaje. A my ich zwyczaje. Nowi ..... chyba widać w TV nie tylko Polskiej. Po drugie czy mamy naprawdę możliwości weryfikacji???? Tych ze wschodu (Czeczeni, Tatarzy Ukraińscy) tak, ale ci z południa, żadnych!!! A jak inni zrobią za nas weryfikację to będzie tak jak na Zachodzie Europy. Powstaje pytanie czy warto pomóc kilku uchodźcom i ryzykować życie milionów obywateli Polski????? Może po prostu niech obywatele wypowiedzą się w referendum. Będzie za, wypada się podporządkować, będzie przeciw niech inni się podporządkują. Taka jest demokracja. Większość (głosująca) ma rację!!!
  • ~autor
    (2016-09-21 09:55)
    ....o i tu się zgadzamy, ja też nie chcę " przestępców czy cwaniaków, którzy chcą zarabiać na tym pieniądze, oszukiwać, bądź popełniać zbrodnie". Takich nikt nie chce, problem w tym, że nie mają tego napisane na czole. Druga rzecz, że nawet w drugim i trzecim pokoleniu potrafią się zradykalizować i poczuć wolę tego na a i zabijać w jego imię. Pan wielBŁĄD jest fantastą.W tym przypadku ta choroba może być śmiertelna.
  • ~Plotus
    (2016-09-20 15:05)
    camel jesteś cap!