Edyta Górniak wciąż zrozpaczona po śmierci przyjaciela

| Aktualizacja:

Edyta Górniak przeżywa obecnie trudne chwile po śmierci swojego przyjaciela, Wiktora Kubiaka. Piosenkarka zamieszcza w sieci coraz bardziej dramatyczne wpisy obrazujące jej ogromną rozpacz.

wróć do artykułu
  • ~boa
    (2013-11-03 02:37)
    Dalibyscie ludziom spokuj nie lubicie to zamknijcie swoje pyski bo wszystkich krytykujecie matoly.
  • ~med
    (2013-11-02 14:34)
    ten przypadek nadaje się do leczenia____w zakładzie zamkniętym
  • ~ritchie
    (2013-11-02 14:34)
    Bardzo brzydka kobieta
  • ~yayaa
    (2013-11-02 13:19)
    To ten Witia, który zasypał Polskę Jednorękimi Bandytami ze Szwecji, która zakazała hazardu?
  • ~kolporter
    (2013-11-02 11:53)
    Płacze jak tłum na pogrzebie Kim Dzong Ila
    Prawdziwą żałobę każdy nosi w swoim sercu, nie publicznie wylewa fałszywe łzy
  • ~PO-gubieni w matni szambo-bizneSSu
    (2013-11-02 11:53)
    PRAWDZIWE cierpienie Człowiek przeżywa w samotności -wówczas zbliżamy się do PRAWDY -natomiast gdy ze wszystkiego robi sie żenującą g r o t e s k ę to banalizujemy siebie samych ...

    nie dziwmy sie zatem że nasze "celebryckie" PO-staci są tak banalnie -groteskowe
  • ~zbulwesowany
    (2013-11-02 11:51)
    - Tak własnie , "po trupach do celu" , taka oto promocja najnowszej (jeszcze niedokończonej) płyty !!!
  • ~MARCELEK
    (2013-11-02 11:43)
    żenująca komedia!
  • ~marko
    (2013-11-02 11:05)
    WYGLĄDA JAK ŻULE NA MOIM OSIEDLU UL.OBORNICKIEJ WE WROCŁAWIU!!!
  • ~marko
    (2013-11-02 11:03)
    JAKA ONA JEST WSTRĘTNA JEJ PO PROSTU WALI NA ŁEB JUŻ NIE WIE CO MA ROBIĆ ABY ZWRACAĆ NA SIEBIE UWAGĘ !!!
  • ~321
    (2013-11-02 11:02)
    MAKABRA!!!
    Wreszcie widac OHYDNY PYSK!!
  • ~mia
    (2013-11-02 10:52)
    nawet w takiej chwili myśli tylko o sobie...jak ona to zniesie...jest straszną egocentryczką , a jej płacz ? no cóż zawsze go miała pod "pierwszą skórką" ...mnie żal faceta i jego rodziny ...nie jej
  • ~kasandra
    (2013-11-02 02:06)
    Ludzie, dajcie jej coś na uspokojenie, bo jeszcze się na pogrzebie do grobu rzuci!
  • ~NORA
    (2013-11-02 01:06)
    Twardzielami sa tylko patrioci idioci, nawet smierc rodzica ich nie rusza,no chyba ze to jest samobojca Lechu.
  • ~pszczółka
    (2013-11-02 00:31)
    Szczere łzy dobrze wpływają na sprzedaż płyt. Jakiś tren po koledze bym skomponował i puścił na singielku póki jeszcze świeża sprawa.
  • ~Sługus sbecki
    (2013-11-01 23:58)
    Sbecki agent ...i tyle..
  • ~Martens
    (2013-11-01 23:57)
    Mężczyzna zmarł niespodziewanie kilka dni temu, tuż przed tym, jak Edyta miała się z nim spotkać w Londynie

    Biedny chłop ze strachu przed spotkaniem uciekł na tamten świat.
    Sam bym też tak zrobił

    pozdrawiam
  • ~Kazik
    (2013-11-01 23:01)
    W Polsce nie szanuje sie uczuc, trzeba byc na lini kosciola. ktory jest dretwy.
    musisz dygotac jak ksiadz pierdnie.bo on jest bezbledny.
  • ~JKa
    (2013-11-01 22:58)
    Edyta wspaniala piosenkarka piekna kobieta, kto na niej psy wiesza ma sam problemy psychiczne,
    tylko zli ludzie zycza drugiemu zlego.
    nie znosze ludzi ktorzy robia innemu jak ma zyc.
  • ~przyjaciel cyganów
    (2013-11-01 22:38)
    Edzia ojca się wyrzekłaś, matki nie chcesz znać, męża zostawiłaś a synowi zgotowałaś sytuację, że tak naprawdę nie ma domu, nie ma swojego miejsca bo trochę tu pomieszka trochę tu a jak będzie miał 18 lat to może jak cygan ruszy w świat. Lejesz łzy nad przyjaciółmi bądź co bądź obcymi ludźmi a dla najbliższych, dla rodziny jesteś bezlitosna. To nawet nie cygańska natura ale jakieś w ogóle wynaturzenie u ciebie. Do cygaństwa się nie przyznajesz a polką przecież nie jesteś. Takie nie wiadomo co.