Wojewódzki krytykuje Kukiza: Pada legenda

Paweł Kukiz w ostatnim czasie bardziej niż w działalność muzyczną, zaangażował się w politykę. Nowa rola artysty nie dla wszystkich jest wiarygodna. Kuba Wojewódzki stwierdził nawet, że to upadek legendy.

wróć do artykułu
  • ~SATN
    (2013-03-29 15:18)
    KUKIZOWI TO TEN DUPEK MOŻE POLIZAĆ ...
  • ~TadF TO KOCI BATON
    (2013-03-29 22:59)
    DO TadF A KIM TY JESTES MOLESTOWANY PRZEZ OJCA CIOLKU TY NAWET NIE WART STANAC OBOK KUKIZA
  • ~TadF
    (2013-03-29 22:35)
    A kto to jest KUKIZ ? Legenda - czego ? Czy pcha sie do koryta, bo nikt nie przychodzi na jego "wystepy" ?
  • ~KOMOROWSKI TO DNO
    (2013-03-29 22:31)
    TO NORMALNE MY TU GADU GADUA TUSK OKRADA NAS A KOMOROWSKA ZRE 4 TEGO PROSIAKA DZIS ZA MOJE PODATKI..
  • ~~romek
    (2013-03-29 22:16)
    Ten niby wojewódzki z pierdziszewa to już dawno padł na ...! Już młotek zapomniał.
  • ~Rockman
    (2013-03-29 21:48)
    A kto to jest Wojewódzki? Jakiś nudny siurek...
  • ~!
    (2013-03-29 21:24)
    DO DZIADEK COS CI POWIEM ZDECHLAKU PIE RDOL SIE UBEKU
  • ~big_lebovski
    (2013-03-29 17:36)
    taaaaa... wojewódzkiej gnidzie już słabiutko idzie...
    hm... no bo tymi swoimi gniotami klepanymi u "przyjaciół" nie zajmuje już niczyjej uwagi...
    no to trzeba się jakoś pokazać !!!
    i polizać dupkę no i jeszcze swoją nadstawić wysoko postawionym...
    ZAISTNIEĆ !!!
    A KUKIZ MA W DUPIE PARTIE POLITYCZNE, TEN PROTEST JEST PRZECIW OBOWIĄZUJĄCYM ROZWIĄZANIOM SYSTEMOWYM !!!
    no ale niestety ten tępak tego nie rozumie...
  • ~dziadek
    (2013-03-29 21:11)
    Kukiz - legenda ?

    Czego - gorzały ?

    Raczej ględa
  • ~sam
    (2013-03-29 19:36)
    Kupa wojewódzka, pieszczoch tel. tow. Waltera jak zwykle czujny. Mały, bierny ale wierny.
  • ~mizgaj
    (2013-03-29 12:20)
    Jaki to autorytet Wojewódzki ?
    Jeśli mamy miec w Polsce takie autorytety jak ten wojewódzki ,to ja dziękuję za taki kraj.
  • ~emeryt
    (2013-03-29 12:14)
    tak jest jak wybujałe ambicje rozmijają się z rozumem,lepiej było jak kukiz zajmował się muzyką, jaka była to była,a polityka w jego wykonaniu to dno.z okazji świąt życzę mu jednak zdrowia bo o rozm już zbyt póżno
  • ~marek
    (2013-03-30 05:54)
    A ten Wojewódzki to kto,bo nie kojarzę chłopiny?
  • ~rey
    (2013-03-29 09:51)
    wal sie
  • ~fikus
    (2013-03-29 08:50)
    Choc nie przepadam za Wojewodzkim to poieram jego stanowisko wobec Kukiza.To juz koniec Kukizajako artysty.Staje sie zwyklym oszolomem i posmiewiskiem.
  • ~1
    (2013-03-29 08:50)
    Wojewódzki, ty jesteś tylko celebrytą. Nic więcej.
    Ale teraz też przydupasem ryżego, takim samozwańczym giermkiem. Ale jak dobrze płaci to o to tu chodzi, nie? Kasiorka się liczy.
  • ~Bokser
    (2013-03-29 08:48)
    Nieszczęśliwe dziecko TVN w Pampersach niech sam najpierw zdejmie śliniaczek .. bo kukizowi to on może...wiecie co !!!
  • ~Beatek
    (2013-03-29 08:46)
    Panie Kukiz, oby tak dalej!!!
  • ~zoja
    (2013-03-29 23:19)
    A co nas obchodzi co się podoba lub nie Wojewódzkiemu, niech sie wali!!!
  • ~Genitaliusz
    (2013-03-29 09:33)
    Wojewódzki lepiej pójdź dzisiaj na Drogę Krzyżową.
    Warszawa , plac Zamkowy godz. 19:00