Wojewódzki krytykuje Kukiza: Pada legenda

Paweł Kukiz w ostatnim czasie bardziej niż w działalność muzyczną, zaangażował się w politykę. Nowa rola artysty nie dla wszystkich jest wiarygodna. Kuba Wojewódzki stwierdził nawet, że to upadek legendy.

wróć do artykułu
  • ~shedows
    (2013-03-29 10:37)
    Kukiz ma legende a Wojewódzki co ma !!!
  • ~Karolina
    (2013-03-29 10:40)
    Wojewódzki ?...zwykła menda na usługach koszernej ubecji,...ohyda.
  • ~koment
    (2013-03-29 10:53)
    kupa powiatowa smierdzi coraz bardziej
    razem z biedroniem tworza niezla pare
  • ~do Kupy POwiatowego
    (2013-03-29 11:02)
    Uważaj PO-wski ćwoku - Paweł nie pęka i możesz zarobić PO ryju i ZOMO cię nie obroni .
  • ~odpowiadam
    (2013-03-29 11:06)
    ~shedows2013-03-29 10:37 pisze >
    "Kukiz ma legendę a Wojewódzki co ma !!!"

    Podejrzewam, że ma... obrzezaka.
  • ~InKa
    (2013-03-29 11:12)
    Wojewódzki ( powiatowy ) dupku ! Jak śmiesz pouczać innych jak sam jako pierwszy WAZELINIARZA wchodzisz w d... POKrakom z Tuskiem na czele ?
    Spadaj łachu !
  • ~mol
    (2013-03-29 11:16)
    Kukiz, czy oprócz etykiet na butelkach, coś jeszcze czytałeś?
  • ~xxx
    (2013-03-29 11:20)
    Kupa POwiatowa !.
  • ~top
    (2013-03-29 11:29)
    Kupa Wojewoda to strasznie smierdzaca kupa, dno totalne
  • ~Bulba
    (2013-03-29 11:30)
    A cóż za prawo do krytyki innych (w sprawach politycznych) ma ten powiatowy przygłup. Niech spojrzy w lustro, to się porzyga.
  • ~Karmen
    (2013-03-29 11:47)
    Czekam,kiedy ten Kukiz zapali ze śniadkiem jakąś oponę. Wtedy to bądzie "legenda". Polityczna dudowa mizerota. A chce coś obalić z tym drugim kowbojem. Najpewniej obalą pół litra. I będzie wesoło i rockowo.
  • ~Adam
    (2013-03-29 11:52)
    Jaka to legenda? . Zawsze balansował na graniczy kiczu. Bez głosu, bez talentu , teraz robi politykę mówiąc,że nie robi polityki.
  • ~POsyf
    (2013-03-29 11:55)
    Władza Ludowa PO i tvnu zaprzęgła cały medialny przemysł POgardy i nienawiści przeciwko Kukizowi..Dzisiaj 50letni wojewódzki,naczelny szef proPOgandy i fabryki nienawiści...Wczoraj ten pustyc vel od mody z tvnPO...
    Panie Kukiz,pan głosował na tych zakłamanych sqwysynów,a teraz na własnej skórze widzi pan jak oni traktują ludzi ,którzy przetarli oczy i zobaczyli prawdziwe zlodziejskie,zakłamane PO
  • ~Kuszelas
    (2013-03-29 12:03)
    Kukiz to "... absolutny bohater polskiego rocka i popkultury..." Durnyś Ty, Wojewódzki, i tyle
  • ~POsyf
    (2013-03-29 12:03)
    Ten POwskic vel ,razem innym POwskim klakierem-materną za prowadzenie koncertu z okazji przewodnictwa w UE,które było tylko i wyłącznie ordynarną kampanią proPOgandową PO,dostali PO 1 mln złotych ! (MILION!!!)Ludzie! was nauczyli i wytresowali do nienawiści do PIS,a sami w biały dzień zagarniają miliony...Tak od 6 lat wygląda POlska
  • ~emeryt
    (2013-03-29 12:14)
    tak jest jak wybujałe ambicje rozmijają się z rozumem,lepiej było jak kukiz zajmował się muzyką, jaka była to była,a polityka w jego wykonaniu to dno.z okazji świąt życzę mu jednak zdrowia bo o rozm już zbyt póżno
  • ~Robert
    (2013-03-29 12:14)
    A co Kuba sobą reprezentuje???
  • ~mizgaj
    (2013-03-29 12:20)
    Jaki to autorytet Wojewódzki ?
    Jeśli mamy miec w Polsce takie autorytety jak ten wojewódzki ,to ja dziękuję za taki kraj.
  • ~rtek
    (2013-03-29 12:23)
    Popieram Kukiza ! !
    Wojewódzki to zwykła miernota intelektualna.
    Jego pochodzenie,dało mu taką pozycję.
    Nikt z porządnych obywateli nie doszedł do takiego majatku.
  • ~KING KONG
    (2013-03-29 12:27)
    PRZYNAJMNIEJ MA SWOJE ZDANIE WOJEWODZKI
    ANIE TAK JAK TY KLEPIESZ WERSETY NOWEGO TESTAMENTU PODANEGO PRZE WSZECH RUDEGO