Krupa myślała, że w Indiach jest wojna? "Wpadła w histerię"

| Aktualizacja:

Joanna Krupa wraz z programem "Top Model" odwiedziła ostatnio Indie. Niestety, wycieczki do egzotycznego kraju, modelka raczej nie zapamięta zbyt dobrze, bowiem ubzdurała sobie, że w Bombaju panuje wojna.

wróć do artykułu
  • ~ewa koby
    (2013-03-30 20:03)
    pani joanna krupa ma racje tam jest wojna przeciw gwalceniu kobiet ktrore pierwsze sie postawily co w europie niemozliwe jako zona i matka katoliczka
  • ~Jackwar
    (2013-03-28 22:38)
    Raczej bała się gwałtów , pewnie się wystraszyła ostatnich historii . Ktoś coś powie , ktoś napisze i już każdy wymyśla jej od...
  • ~-
    (2013-03-29 11:07)
    Joanno ,a było się trochę uczyć !
  • ~tym
    (2013-03-29 08:44)
    Typowa tępa lalka barbi do dmuchania przez kenów która zamiast mózgu ma sztuczne cycki..
  • ~Robnad
    (2013-03-29 08:03)
    vp2013-03-29 07:13
    "No cóż różne słabości maja ludzie "

    też masz jedną komuszku.
    niezdolność do samodzielnego myślenia, i wysnuwania kiepskich wniosków z tego powodu. ogólna przypadłość lemingów zwanych eufemistycznie MWzWM , czyli zkutych łbów.
    nie przejmyj się, to nie twoja wina, tylko genotypu.
  • ~jan
    (2013-03-29 07:42)
    tepaka przyklad sprowadzonej idiotki za ciezkie pieniadze wyrzucone w kibel .kobiety tak nie powinny sie zachowywac ,a gdzie one sa pustaku
  • ~vp
    (2013-03-29 07:13)
    No cóż różne słabości maja ludzie ,a taki Terlikowski dla przykładu,któremu wszystko kojarzy się z wojażami łóżkowymi. Mało tego stale o tym opowiada ujmując to w ramy chrześcijańskiej powinności.
  • ~:P
    (2013-03-29 06:05)
    " bo tam was taka straszna war..." hahaha
  • ~do ~he he idiotka2013-03-28 19:52
    (2013-03-28 20:03)
    Wcale nie jest daleka od prawdy. Indie nie są bezpiecznym krajem. Hindusi bardzo chętnie by się na nią rzucili - ilość gwałtów w Indiach jest przerażająca.Osobiście uważam, że dobrze zrobiła chodząc cały czas z obstawą, mądra kobieta.
  • ~he he idiotka
    (2013-03-28 19:52)
    Jezu, jakie te kobiety głupie !!!
  • ~Genitaliusz
    (2013-03-28 19:38)
    Klasyczyny przykład idiotki.
    Ale **** to z niej niezła.
  • ~III
    (2013-03-29 08:35)
    wyjątkowy matołek damski,namnożyło się tych damskich przygłupów z móżdżkami skowronka.
  • ~kobieta
    (2013-03-28 19:25)
    ale onama klapki nas oczach, czy też nie umie czytać prasy, oglądać telewizji, prostaćka nie gwiazda
  • ~ajax
    (2013-03-28 19:14)
    Imbecylka z budyniem zamiast mózgu.
  • ~marcelek
    (2013-03-28 21:46)
    a ona wie gdzie leżą Indie?
  • ~windy_city
    (2013-03-28 17:33)
    Nie powinniśmy śmiać się czy wyszydzać prostactwa innych... to nie ich wina zwłaszcza, gdy na dodatek mają blond włosy...
  • ~MATADOR46
    (2013-03-28 21:45)
    No bo jak jest Bombaj to i bomby muszą być, a to tylko na wojnie! ! !
    AMNESTYJNA MATURZYSTKA? ? ?
    Qń by się uśmiał.
  • ~kaczor
    (2013-03-29 06:27)
    rozkapryszony pryszcz
  • ~ALko