Janiak o Kukizie: Trudno wierzyć facetowi, który na śniadanie walił whisky

Paweł Kukiz coraz częściej pojawia się w mediach nie w związku ze swoją muzyką, a zaangażowaniem w kwestie polityczne. Nie wszyscy jednak uważają, że artysta jest wiarygodny w swojej nowej roli.

wróć do artykułu
  • ~sun
    (2015-12-21 23:44)
    rockman powinien śpiewać a nie wypowiadać się o sprawach, o których nie ma pojęcia. Sługus Kaczora. Wstyd.
  • ~Bill
    (2015-06-11 22:50)
    Janiak GEJU do pięt Kukizowi nie dorastasz !!! Ssij nadal jak ssałeś ,ale wara od człowieka który potrafi postawić wszystko na jednej szali za Ojczyznę !!! A ty co potrafisz zrobić oprócz zakładania sukienek i wystawiania dupy ?!!!
  • ~Edyta co nie lubi metroseksualnych ciot
    (2015-05-02 22:40)
    Trudno wierzyć facetowi, który wygląda jak wymuskana lala spędzająca w łazience więcej czasu niż ja. Jeżeli Paweł zwalczył swój nałóg świadczy to wyłącznie o jego sile charakteru. A Pan Janiak zwalczy swój nałóg do botoksu?
  • ~anka
    (2015-05-03 11:25)
    Znam ludzi, którzy wyszli z nałogu i po latach picia alkoholu dziś nie piją. Myślą, zachowują się i mówią lepiej niż niejeden trzeźwy od urodzenia. Trzymam kciuki za Pawła Kukiza. Powodzenia rockmenie :)
  • ~Jerzy1966
    (2015-05-02 20:12)
    Kundelki ujadają. coraz głośniej i częściej. Jak pies się boi też szczeka.
  • ~Durczewski
    (2015-05-06 00:03)
    A kto to jest ten Olivier Janiak? Może to ten z tvn? No to juz wszystko jasne
  • ~Wspierający
    (2015-05-02 23:13)
    Totalne bzdury, to jedyny kandydat z szansami na prezydenta a spoza układu. Trzymam kciuki Kukiz
  • ~-
    (2013-03-27 18:53)
    Jajak ty jesteś TVN-u majak .
  • ~Derv
    (2015-05-03 10:26)
    Sługus Janiak prezentuje taki sam poziom jak jego koleżanka z TVN 24. www.youtube.com/watch?v=QufjBOQ0uC0
  • ~Cekin
    (2013-03-27 20:17)
    Wiem kto to jest Paweł Kukiz, nie wiem kto to jest Oliver Janiak. Napisano że to prezenter czyli takie nic kreatywnego, a tu okazuje się że ma nawet swoje zdanie i nawet interesował się co Kukiz pijał na śniadania. Założę się , że Kukiz nie wie co Janiak wciąga na Podwieczorek.
    A przede wszystkim nie chodzi tu o osobę Kukiza tyko o okręgi jednomandatowe, aleo tym akurat to Janiak nigdy nie słyszał.
    A dodatkowo lubiałbym chyba jakby mnie Kukiz reprezentował.
  • ~kk
    (2013-03-27 14:28)
    Pan Janiak rozumiem nigdy nie tknal alkoholu? Dzis Kukiz nie pije i chwala takim co przestali .
  • ~vh
    (2013-03-27 14:28)
    Co loi Janiak na sniadanie? Perfumy Chanel No. 5?
  • ~znawca POlityki II
    (2013-03-27 14:37)
    POwinien walić koks jak Piesiewicz i małe dziewczynki w tyłek jak POlański, byłby Autorytetem na miare Zielonej Wyspy
  • ~wydymany elektorat tuska
    (2013-03-27 14:55)
    Kukiz walił whisky.

    Janiaka wali Biedroń.
  • ~trak
    (2013-03-27 15:28)
    lepiej whisky na sniadanie niż szczać do zlewu panie Janiak .
  • ~realista
    (2013-03-27 15:37)
    I kto to mówi? Janiak - facet, który nawet nie ma na tyle jaj by używać prawdziwego imienia Piotr tylko wymyśla dla picu jakieś inne. On sam to jeden wielki pic i ściema.
  • ~Robert
    (2013-03-27 15:38)
    Kukis to typowy pijaczek, z wypranym mózgiem - tyle w temacie ...
  • ~nlkn
    (2013-03-27 15:47)
    olivier ktory zmienil imie oraz lal browara z kija we wroclawskim radiobarze tez jest watlej klasy autorytetem. zwykly piesek tvn-u z najglupszym programem pod sloncem.
  • ~OŁĘ
    (2013-03-27 15:53)
    KUKIZ JESTEŚMY Z TOBĄ, A NIE Z TZW. CELEBRYTAMI ODERWANYMI OD ZIEMI
  • ~Polak
    (2013-03-27 17:00)
    No tobie Janiak to naprawde mozna uwierzyc.Tak jak TVN-owi.