Doda pozywa chirurga plastycznego. Co jej zrobił?

| Aktualizacja:

Doda to jedna z bardziej konfliktowych gwiazd polskiego show biznesu. Piosenkarka właśnie postanowiła rozpocząć kolejną batalię sądową, tym razem przeciwko chirurgowi plastycznemu.

wróć do artykułu
  • ~Tadeusz
    (2013-03-21 22:44)
    Dla mnie to nawet może doprawić sobie trzeci cycek. Lata mi to.
  • ~pik-vik
    (2013-03-21 21:52)
    Dodzie kończy się kasa-Doda szuka kasy,i szuka jej u konowałów.
  • ~petrus
    (2013-03-21 23:27)
    Bez przesady, zaden chirurg nie moze sprawic aby ta kreatura nie wygladala na kompletna idiotke...
  • ~a,fe
    (2013-03-22 01:21)
    Dajcie spokój młoda dziewczyna a, w 80 % przerobiona,sztuczna,za 10 lat zacznie się sypać,nie będzie co zbierać i przerabiać
  • ~Leś
    (2013-03-21 21:44)
    Na pewno ładniejsza jest Doda od panny Grodzkiej tak lansowanej przez media.
    Wszyscy którzy mówią ze jest brzydka, ciekawe czy wybrali by na intymne spotkanie brzydką Dodę, czy ładną Grodzką?.
  • ~pawel
    (2013-03-21 23:18)
    to ona jeszcze nie wyjechała robić karierę w USA?
  • ~kaktus(k)
    (2013-03-22 00:51)
    Proces nie pomoże.Moja rada to udziel wywiadu tej siksie od Biblii. Powiedz, że to co powiedziałaś kiedyś to nauki Nergala ,który ma cyrograf z "czarnym" i on Cię do tego zmuszał ciemnymi mocami..A teraz to już wiesz i wierzysz w każde słowo w Biblii , bo podyktowane przez Pana Boga najmądrzejszym mężom. Oczywiście dziękujesz Nowakowi, Kogutowi, Kucharskiej i Jarosz , a także Dominice Cosic` bo ich aktywność zawróciła cię z drogi szatana. Masz nadzieję, zaśpiewać nabożnie w Radiu Maryja, które serdecznie pokochałaś. I jeszcze jedno dodaj : nauka to wymysł szatana, bo tak jak on sprzeciwia się Panu Bogu. Gwarancji, że to zadziała nie daję, ale jak inaczej wytłumaczyć tę napastliwość durnej gawiedzi na uroczą inteligentną i utalentowaną Dodę. Moje honorarium za "lek " wynosi jak w kościele "co łaska" ale może być +,.
  • ~fa
    (2016-02-04 16:23)
    Bierze się "na tapet", a nie "na tapetę". Polecam wujka Google w tej sprawie.
  • ~stw52
    (2013-03-27 17:09)
    nie zartuj z kasi Nezgoda--to jest kobieta obfita ale extra sexi
  • ~SWINIA
    (2013-03-27 12:49)
    ażby ich wszystkich obesrało
  • ~jan
    (2013-03-22 07:58)
    twarz dosi coraz bardziej meska i to dobrze po 40 .zniszczona .gwiazda to ona nigdy nie byla i nie bewdzie .nastepny pustak
  • ~ptasiek
    (2013-03-22 07:54)
    Co się przejmować jakimś lumpem. I takl za pare lat będzie wyglądać jak Żaza Gabor.
  • ~hengaj
    (2013-03-22 07:41)
    CO ROBIĄ ZE SWOIM CIAŁEM PIEPRZNIĘTE CELEBRYTKI TO MNIE
    GUZIK OBCHODZI. PRZESTAŃCIE GŁUPIUTKIMI NIBY CELEBRYTKAMI SIĘ
    ZAJMOWAĆ.INFORMUJCIE LUDZI CO DOBREGO ZROBIŁA DLA BLIŻNIEGO
    A NIE JAK STARA SIĘ ZA WSZELKĄ CENĘ POWIĘKSZYĆ SWOJĄ KASIORĘ.
    DODA WIĘCEJ DYSTANSU DO SIEBIE A MIŁOŚCI I ZROZUMIENIA DLA
    INNYCH!
  • ~Marc
    (2013-03-22 07:31)
    Koniec miernej kariery; nic tylko botoks I scalpel, sedzia ukarze lekarza I w ramach ugody lekarz wykona kolejna, darmowa operacje plastyczna.
  • ~MOHER
    (2013-03-22 06:24)
    A CZY ZROBIŁA SOBIE OPERACJE WARG SROMOWYCH TEŻ OCENI WEDŁUG ZDJECIA..
  • ~Bona
    (2013-03-22 02:56)
    Niewiadomo co Doda chcialaby u siebie zmienić, bo od pierwszego dnia na scenie byla taka sama. Wszyscy pamietaja jej pierwsze kroki i twarz jej byla taka sama jak teraz. Ten chirurg to pewnie znajomy steczkowskiej i specjalnie tak mowi zeby Dode upokorzyć! Uważam ze co jedynie Doda mogla zoperowac to cycki. Na poczatku nie miala takich duzych!
  • ~Sonda
    (2013-03-22 08:38)
    Ani śladu brzucha: Kasia Niezgoda naprawdę chudnie!
  • ~123
    (2013-03-21 11:30)
    Taka ona naturalna, jak ja jestem baletnica
  • ~realista
    (2013-03-21 19:53)
    Ta biedna niewiasta nie ma już skąd brać pieniędzy i szuka ich gdzie się da
  • ~Oserwator
    (2013-03-21 11:55)
    To cud natury, a kaczy dziób zrobił się jej od kłapania bzdur , a nie od operacji plastycznej.
    Biedulka .