Gessler chwali się znajomością z Fidelem Castro i królem Hiszpanii

Magda Gessler w Polsce zyskała ogromną popularność jako restauratorka i gwiazda telewizyjnych programów. Jak sama twierdzi jednak, jej kontakty sięgają daleko poza rodzimy show biznes, a wśród jej znajomych są wielcy tego świata.

wróć do artykułu
  • ~ddd
    (2013-03-13 09:01)
    Wolę Makłowicza.
  • ~Dominik
    (2013-03-13 09:01)
    Może ta otyła kobieta zna tez Kim Dzon Ila?
  • ~Artur
    (2013-03-13 09:02)
    Ale jedzenie które pani serwuje w Łodzi jest koszmarne byłem raz i nigdy wiecejb
  • ~jazu
    (2013-03-13 09:04)
    "Od dziecka miałam kontakt z ludźmi, którzy osiągnęli wszystko. Z ludźmi, którzy są znani, rozpoznawani i są historią tego świata, jak Fidel Castro"

    A Brezniew to do grona znajomkow nie nalezal? A ilu zacnych zydow jest w Izraelu do poznania...
  • ~Zozo
    (2013-03-13 09:24)
    Nie moge patrzec na te babe,jest koszmarna;wulgarna,bezczelna.Wiadomo dlaczego jest lansowana,ale zeby az tak.To przynosi odwrotny skutek.
    Jedzenie tez wydumano-okropne.
  • ~alzem
    (2013-03-13 09:33)
    Nie dziwiłbym się gdyby oświadczyła, że przez całe życie miała bardzo dobry kontakt duchowy z Leninem i jego ideologią; Lenin był jej przywódcą i wzorem
  • ~POLKI sa piękne
    (2013-03-13 09:43)
    Patrząc na to coś (M.Gesler) zaczynam trochę rozumieć gejów.
    Są niestety w tym kraju kobiety z którymi za żadne skarby nie chciał bym miećdo czynienia.
    Tylko czy to aby na pewno są Polki z krwi i kości..
  • ~Adonis
    (2013-03-13 09:45)
    Typowa Hazarka , tłusta obrzydliwa obleśna a przy tym zadufana i bezczelna
  • ~alan
    (2013-03-13 09:50)
    Maklowicz to brudas oblizujacy paluchy. Co do Gesler to najblizsza jej sercu znajomosc to Rebe.
  • ~Janusz Normalny
    (2013-03-13 09:54)
    A z Goldą Meir nie?!
  • ~dziadek
    (2013-03-13 09:57)
    Wspomina Fidela bo na pewno ją "przeleciał " jak tysiące innych kobiet.Obleśna baba !!!
  • ~Fotograf
    (2013-03-13 10:07)
    Pewnie chodziła z Fidelem castro do przedszkola :)
  • ~DOBRE RADY
    (2013-03-13 10:50)
    KOLEJNE WCISKANIE CIEMNOTY OGLUPIONYM POLAKOM.WIADOMO JAKI RODOWOD MA TE CWANE BABSKO.NIE DAJCIE SIE MANIPULOWAC
  • ~aQQ
    (2013-03-13 11:22)
    facet z charakterystyczną brodą i cygarem w zębach na plaży pod parasolem popija rum.Parę kroków od niego gessler nieśmiało : towarzyszu commandante,ten odpowiada : spieprzaj.Za chwilę znów gessler : towarzyszu Fidel,odpowiedż : spieprzaj. Uparta gessler jeszcze kilkakrotnie próbowała z podobnym skutkiem. Po wielu latach gessler napisała książkę p.t. Moje spotkania z Fidelem Castro.
  • ~Tofik
    (2013-03-13 11:41)
    MAGDA TO IKONOWICZ , CÓRKA ESBEKA O KRYPTONIMIE ,, METRAMPOŻ,, TAKA SAMA JAK CZOŁOWE ZESZMACONE MEDIA HOŁOTY CZERWONEJ , ONA JEST TEJ HOŁOTY ODPRYSKIEM , AWANSOWAŁA TA SPASIONA KLĘPA DZIĘKI POCHODZENIU , JAK OLEJNIK CZY LISY, WYPUST CZERWONEGO URBANA . OSTATNIO TAK POPROWADZIŁA RESTAURACJĘ NA UL WARSZAWSKIEJ W BIAŁYMSTOKU ŻE DZISIAJ JUŻ NIEMA PO NIEJ ŚLADU
  • ~erzac
    (2013-03-13 11:46)
    gwiazda to ona by byla jakby nazwisko na Gwiazda zmienila. astare rozczochrane babsko zadne slawy i pieniedzy.
  • ~odyniec
    (2013-03-13 12:16)
    Tez nie cierpię tej poj,,, j bay .
  • ~miras
    (2013-03-13 12:28)
    A ja się szczycę tym, że nie znam TEJ BABY.
  • ~windy_city
    (2013-03-13 12:38)
    Czy do prawdy tak mało ludzi dostrzega, że pod tym dyskusyjnym opakowaniem jest jedynie pustka?
  • ~Palikot
    (2013-03-13 13:18)
    Twarzyszka Ikonowicz wyskoczyła z wiadra po skrobance i zobaczyła Fidela
    ,doznała olśnienia od czerwonej gwiazdy.