Allan Krupa stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Pracuje jako DJ, występuje razem z matką, czyli Edytą Górniak. Wiadomo natomiast, że Allan ma nienajlepsze relacjami z ojcem. Od wielu lat nie utrzymują kontaktu.

Dariusz Krupa zniknął z jego życia, po tym jak pod wpływem narkotyków spowodował wypadek samochodowy i zabił kobietę. Teraz syn Edyty Górniak postanowił zdecydowanie odciąć się od ojca.

Reklama

Allan Krupa radykalnie zrywa z ojcem

Jak donosi "Super Express", Allan Krupa już od kilku miesięcy posługuje się nowym nazwiskiem i dokumentami. Co więcej, fani mogli już sami ujrzeć te zmiany. Podczas świątecznego występu w Polsacie został podpisany jako Allan Enso.

Allan przede wszystkim już od dawna chciał się odciąć od swojego ojca. To był główny powód - przekazał "Super Expressowi" Highbart, menadżer Allana Enso.

Allan Krupa ceni mamę i to, co od niej dostał

Co więcej, Allan nie chciał przyjmować nazwiska matki. Wie, że jest bardzo cenioną postacią w show-biznesie.

Zmienił nazwisko na swój pseudonim, żeby nie zarzucano mu, że buduje karierę na nazwisku tak wielkiej gwiazdy, jaką jest jego mama. Ceni to, że ma tak wspaniałą mamę, tak wielkiej klasy artystkę i nie ukrywa, że dało mu to łatwiejszy start, a na pewno dało to wrodzony talent. Natomiast chce budować swoje nazwisko swoją uczciwą pracą. Poza tym niemożliwe jest dorównać takiemu nazwisku jak Górniak - dodał Highbart.