W finałowym odcinku programu "Rolnik szuka żony" okazało się, że Waldemar i Ewa rozstali się w dość niesympatycznych okolicznościach. Zerwali ze sobą przez telefon. W finale programu Waldemar zarzucał Ewie brak chłód i brak czułości.

Reklama

Bo ja do niej coś poczułem. Szkoda, że ona nie potrafiła mi tego odwzajemnić – powiedział. Tylko rozmowy, nie było czułości – dodał.

Ewa o wybuchowym charakterze Waldemara

Ewa opowiedziała, że Waldemar jest nerwowy.

- Ja się przeraziłam w momencie, gdy byłam spokojna, a Waldek wybuchał i podnosił głos– wyznała. Rolnik był bardzo zaskoczony.

- Słuchaj, ja nie krzyczałem na ciebie, ja tylko podniosłem głos – wyjaśnił.

W jednej sprawie oboje byli zgodni. Chodzi o nieprzychylne podejście rodziny Waldemara do Ewy. Mężczyzna nawet nie próbował ocieplić tych relacji.

"Rolnik szuka żony". Waldemar jest teraz z Dorotą!

Na tym nie koniec rewelacji związanych z Waldemarem. Rolnik spotyka się teraz z Dorotą. Przypomnijmy, że Dorota była jedną z trzech kobiet, którą Waldemar zaprosił do siebie. Obydwoje bardzo sobie chwalą ich relację.

- Jest fajnie, sympatycznie i na luzie. Wspieram go– powiedziała kobieta.

- Jej zależy na tym związku, ma w sobie więcej empatii i zaangażowania. Jesteśmy parą. To był uczuciowy rollercoaster, ale jestem szczęśliwy - dodał Waldemar, wbijając szpilę Ewie.

Internauci nie byli zachwyceni tym, co zrobił Waldemar. Ale agresja w nim szok! Ewa jesteś ponad nim! Co za gość...; Prawda wyszła z worka - pisali.