Bandziorek, znany również jako Krzysztof Dzierżonowski, jest niezaprzeczalnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci serialu "Chłopaki do wzięcia". Jego poczucie humoru i charakterystyczny sposób bycia zdobyły serca widzów. Z programem związany jest od 2012 roku i mimo że nie pojawia się już tak często na wizji, to widzowie cały czas śledzą jego losy.

Reklama

Bandziorek pojawia się w serialu niemal od samego początku. Przez lata szukał życiowej partnerki. Jednak nie miał szczęścia. Po przeprowadzce na Mazury poznał Danusię i oświadczył się jej zaledwie po kilku miesiącach znajomości. Choć od zaręczyn minęły dwa lata, fani programu wciąż czekają na chwile, gdy para wreszcie stanie na ślubnym kobiercu. Ostatnie odcinki sugerują, że zakochani mogą już być po ślubie.

Bandziorek nie jest już do wzięcia?

Bandziorek szybko zdobył sympatię widzów, którzy pokochali go za poczucie humoru i szczerość. Dzięki udziałowi w programie nie tylko zyskał popularność, ale także znalazł prawdziwą miłość. Obecnie, razem z Danusią, mieszkają na Mazurach, a na ekranie pojawiają się coraz rzadziej.

Ostatnie odcinki "Chłopaków do wzięcia" wzbudziły niemałe zainteresowanie fanów. Bandziorek pojawił się w czarnej koszulce z napisem "Mąż wie wszystko", a widzowie zauważyli, że para nosi biżuterię przypominającą obrączki ślubne. Fani doszli do wniosku, że zakochani prawdopodobnie już powiedzieli sobie "tak" - tylko poza kamerami.

W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Wielu fanów trzyma kciuki za parę. Część z nich ma także nadzieję, że po ślubie Bandziorek zadba o siebie.

Fajnie, że im się udało i że są szczęśliwi razem; Super. Życzę im szczęścia; Brawo, dużo szczęścia dla tej pary; Dobrze, że im się udało. Teraz Danusia musi go podstępem jakimś zaprowadzić na wyrwanie tych pozostałości i wprawienie uzębienia. On będzie zdrowszy, a ona będzie się na pewno przy nim lepiej czuła; Niech im się wiedzie jak najlepiej. Każdy ma prawo do miłości - pisali internauci.