Małgorzata Rozenek pokazała na swoim Instagramie przygotowania do świąt a dokładnie moment dekorowanie domu na nadchodzące Boże Narodzenie. Jej obserwatorzy, co roku wyczekują tego momentu, gdy celebrytka pokazuje, jak udekorowała dom.

Reklama

Małgorzata Rozenek tradycyjnie zaczęła przygotowania do sezonu świątecznego z dużym wyprzedzeniem, a magia Bożego Narodzenia zawitała do jej domu już w pierwszych dniach grudnia. Jak zawsze Gosia bardzo się stara, aby świąteczna dekoracja jej posiadłości robiła ogromne wrażenie.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się choinką

Tuż przed 6 grudnia pokazała pierwsze efekty swojej pracy.

Zobaczcie co się u nas dzieje. Na razie jest lekki chaos, żeby nie powiedzieć duży, ale słońce nam świeci i lampki choinkowe zaczynają świecić i piękne girlandy, bo my zaczynamy już obchodzenie Bożego Narodzenia, a dokładnie dekorowania domu - ogłosiła Rozenek na InstaStories.

Warto zaznaczyć, że Małgorzata Rozenek nie dekoruje domu sama. Tradycją już jest, że co roku prosi o pomoc w przygotowaniach świątecznych zaprzyjaźnioną firmę, która specjalizuje się w aranżacji wnętrz. To właśnie ona wspiera Małgorzatę w dekorowaniu każdego zakątka jej posiadłości.

W domu Majdanów już pojawiły się długie girlandy, światełka oraz imponująca choinka. Żona Radosława Majdana nie omieszkała również podzielić się z fanami motywem przewodnim tegorocznych świąt.

Choinka Małgorzaty Rozenek z akcentami nawiązującymi do piłki nożnej. / Instagram

Przy okazji zwróciła uwagę na "małe akcenty, które bardzo ucieszą Radzia i Henia".

W tym roku tematem przewodnim, ze względu na Henia i jego zamiłowanie do piłki nożnej, będzie właśnie piłka nożna - wyjawiła Rozenek.