Allan Krupa obecnie mieszka sam i prowadzi własną działalność gospodarczą. Jego główną pasją jest muzyka. Pod pseudonimem Enso wydał już kilka utworów, takich jak "WOW" czy "Dżentelmen". Co ciekawe wcześniej syn Edyty Górniak interesował się służbami mundurowymi i marzył o karierze żołnierza. Teraz jednak jest już pewny, że to właśnie muzyka jest jego życiową pasją.

Reklama

Syn Edyty Górniak ma za sobą pierwsze doświadczenia miłosne. W sierpniu br. ujawniono, że po dwóch latach zakończył związek z Angeliką Dziedzic. 19-latek w jednym z wywiadów zdradził, że powodem rozstania były różnice w charakterach. Wyznał także, że zakończyli relację w zgodzie i dobrej atmosferze.

Nasze drogi się rozeszły i tyle. To się stało przez prywatne kwestie, ale rozeszliśmy się w zgodzie i z tego się cieszę, że tak to wyszło. Wiadomo, nie każdy jest stworzony dla każdego i niestety zajęło nam trochę czasu, żeby się o tym przekonać - powiedział syn Edyty Górniak w rozmowie z Plejadą.

Allan dodał także, że powodem nie była decyzja o wspólnym zamieszkaniu, jak informowały wcześniej media.

Obecnie media i internauci spekulują na temat nowej kobiety w życiu producenta muzycznego, co potwierdzają zdjęcia pary, które pojawiły się w sieci. Na profilach społecznościowych obu zainteresowanych można znaleźć również inne "dowody".

Reklama

Allan Krupa ma nową dziewczynę?

Po zakończeniu poprzedniego związku syn Edyty Górniak postanowił skoncentrować się na pracy nad swoim debiutanckim albumem. Nawiązał współpracę muzyczną z Nicol Pniewską. Dziewczyna jest influencerką, którą w mediach społecznościowych śledzi niemal 70 tys. osób. Warto dodać, że swoją przygodę z muzyką zaczęła dwa lata temu. Ponadto Nicol jest córką znanego kolekcjonera butów sportowych, Barta Pniewskiego. Na jego profilu na Instagramie można zobaczyć zdjęcia u boku między innymi Kim Kardashian, Naomi Campbel, Pharella Williamsa czy Jareda Leto.

Reklama

Portal Super Express podał, iż "wspólna praca tak zbliżyła nastolatków, że zostali parą". Według mediów Allan Krupa często podróżuje do Monako, gdzie mieszka nowa partnerka i uczęszcza do szkoły. Potwierdzeniem tego są regularnie publikowane zdjęcia producenta muzycznego z tego kraju na jego profilu na Instagramie. Influencerka również aktywnie komentuje wpisy chłopaka.