W 2020 roku Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zaczęli razem prowadzić program „Pytanie na Śniadanie” TVP2. Po rozstaniu Kasi z Marcinem Hakielem w mediach plotkowano, że kolega z pracy jest dla niej wsparciem. W październiku 2022 roku zakochani przerwali milczenie i podczas pobytu w Izraelu potwierdzili, że są razem. Do ujawnienia tajemnicy przyczyniła się też była żona Kurzajewskiego, Paulina Smaszcz.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski z nowym projektem

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski cieszą się dużą popularnością widzów. Dlatego też chętnie angażowani są do prowadzenia wielu imprez. Tym razem dostali ciekawą propozycję. 11 listopada poprowadzą poprowadzą II edycję gali kampanii „Badaj się regularnie”. Impreza będzie miała miejsce w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

Katarzyna Cichopek stracila programy w TVP

Cichopek straciła niedawno program, który prowadziła. W jesiennej ramówce TVP Kobieta nie znaleziono miejsca na kolejny sezon „Operacji aranżacja”, nie zapadła też decyzja o ewentualnej kontynuacji formatu w przyszłości. Do tego Cichopek straciła też posadę jurorki w talent show „You Can Dance – nowa generacja”, ponieważ nie zaplanowano kolejnego sezonu.

Cichopek i jej parter w życiu prywatnym lubią razem pracować w „Pytaniu na śniadanie” TVP2. - My staramy się zrobić wszystko, żeby umilić te poranki, żeby rozmowy były ciekawe, żeby był dystans, żeby było też poczucie humoru. Kiedy trzeba, rozmawiamy poważnie, bo mamy poważne tematy, kiedy można to trochę luzujemy i bawimy się w studio i mam nadzieję, że tym samym wywołujemy uśmiech na twarzach widzów - mówiła Katarzyna w wywiadzie dla Jastrząb Post.