Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez lata tworzyli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Doczekali się dwójki dzieci, syna Adama, który ma już 14-lat i Heleny (10 l.). Od czasu rozwodu starają się dzielić opieką nad dziećmi. Jak zawsze trudnym momentem w takich sytuacjach są rodzinne święta Bożego Narodzenia.

Reklama

Z kim spędzą święta dzieci Hakiela i Cichopek?

W ubiegłym roku Wigilię Adam i Helenka spędzili z tatą. Z tego powodu Kasia Cichopek zorganizowała świąteczną wieczerzę już dzień wcześniej. - Planuję te święta nieco przyspieszyć z racji tego, że mam podział opieki nad dziećmi z byłym małżonkiem i akurat jemu przypada w udziale świąteczny czas, wiec ja postaram się przygotować święta wcześniej, żeby moje dzieci mogły spędzić ten okres ze mną, z moją rodziną, żeby nic ich nie ominęło, aby atmosfera świąt była w naszym domu obecna - tłumaczyła w rozmowie z "Super Expressem" prowadząca "Pytanie na śniadanie".

Marcin Hakiel na nasze pytanie, czy w tym roku planuje może wspólne świętowanie z Kasią, zareagował sympatycznym śmiechem.

- Nie, no wspólne to nie. Mamy ustaloną opiekę rodzicielską i w tym roku pierwszą część świąt dzieci są z mamą, a później ja je przejmuje – powiedział w rozmowie z dziennik.pl Hakiel.

Reklama

Tata Heleny i Adama zdradził nam też, że nie musi ukrywać prezentów przed pociechami, bo "to już nie są małe dzieci". Marcin Hakiel wspólnie z dziećmi myśli już jednak nad tym, jak wspólnie spożytkować ten wyjątkowy czas.

- Myślimy o tym, żeby może gdzieś wspólnie wyjechać, spędzić razem czas z dala od zgiełku miasta, ale zobaczymy. Często podejmujemy decyzje spontanicznie, siadamy sobie i mówimy: "może góry?" i jedziemy w góry — zdradził nam Marcin Hakiel.

Już w najbliższy weekend na dziennik.pl wywiad z Marcinem Hakielem. Tancerz w szczerej rozmowie opowiada nam o swojej rodzinie, dzieciach i o tym, że niczego w swoim życiu nie żałuje.