Pierwszy koncert "Aquaria Tour" odbył się w sobotę 7 października 2023 roku. Potem przyszły kolejne. Widzowie dopisali, a Doda zachwyciła wokalnymi popisami. Oprawa koncertów jest oszałamiająca, a wizualizacje bywają kontrowersyjne. Odbyło się już pięć koncertów z trasy.

Reklama

Doda zagrała sześć koncertów w ciągu tygodnia

Ciężka praca wyczerpała Dodę i odbiła się na jej zdrowiu. Wokalistka nie odwołała żadnego koncertu, choć nie czuje się dobrze. Na InstaStories podzieliła się z fanami taką oto wiadomością: Dziś ostatni z pięciu koncertów w stolicy, które łącznie zgromadziły prawie 15 tysięcy ludzi pod sceną "Aquarii". Właśnie uświadomiłam sobie, że w ciągu tygodnia, łącznie z próbą generalną, zagrałam sześć pełnych koncertów na żywo. Mój głos ledwo żyje.

Doda: Idę dalej umierać

Jestem chora. Mam zapalenie krtani i oskrzeli. Ale było warto. Pozdrawiam was i idę dalej umierać – napisała Doda. Niestety, jest coraz gorzej, dolegliwości nie ustępują.

Doda nadwyrężyła gardło / Instagram

Praktycznie cztery dni non stop przespałam. Nic nie jadłam. A nie, przepraszam, zjadłam, jak mi pan Wiesiu powiesił mi na klamce rosół albo mandarynki. Nie wiem, co bym bez niego zrobiła. Jak wyjdę z tego, będę tak wyspana i tak chuda, że szok – informowała Doda.

Doda jest perfekcjonistką

Artystka jest znana z perfekcjonizmu. Jeśli coś robi, to na 200 proc. Można się o tym przekonać w reality-show "Doda. Dream Show". Pokazywała tam, jak przygotowuje się do koncertowych występów.

Perfekcjonizm, który Doda posiada, jest męczący zarówno dla niej, jak i dla osób z nią współpracujących – powiedział w "Doda. Dream Show" Dariusz Pachut.

Doda bardzo dba o siebie, unika niezdrowego jedzenia i alkoholu, regularnie ćwiczy. Jak podkreśla, gdyby nie postawiła w życiu na sztukę, zajęłaby się sportem.