Na początku tego roku pojawiła się informacja o tajemniczym mężczyźnie, który zdobył serce Roxie Węgiel. Osiemnastolatka postanowiła przestać ukrywać swój związek i oficjalnie potwierdziła, że Kevin Mglej to jej chłopak.

Reklama

Okazuje się, że wokalistka nie zwlekała długo z zaangażowaniem się w kolejny etap związku. W maju tego roku przyznała, że jest zaręczona ze starszym o 8 lat Kevinem już od dobrych kilku miesięcy. Później media obiegła wiadomość, że para szykuje się do ślubu. Teraz sam wybranek artystki postanowił powiedzieć o sobie nieco więcej.

Co wiemy o Kevinie Mgleju?

Na początku niewiele było wiadomo na temat partnera Roxie Węgiel. Piosenkarka zdradziła jedynie, że jest on osobą spoza branży rozrywkowej, a ich znajomość rozwinęła się podczas tworzenia płyty wokalistki.

Media szybko dowiedziały się nieco więcej o życiu prywatnym Kevina Mgleja. Okazało się, że nie tylko jest znacznie starszy od Węgiel, ale jest też ojcem chłopca o imieniu William. Decyzja Roxie o związku z mężczyzną "po przejściach" niektórych szokowała, jednak celebrytka się tym nie przejmowała. Po kilku miesiącach przyjęła oświadczyny partnera, a niedawno ogłosiła, że planują wziąć ślub w przyszłym roku.

Reklama

Takie wykształcenie ma narzeczony Roksany Węgiel

Chociaż w mediach Kevin Mglej jest kojarzony jako producent muzyczny, to jego wykształcenie wskazuje na zupełnie inny zawód. Okazuje się, że mężczyzna jest prawnikiem. To nie koniec rewelacji na jego temat.

Na swoim profilu na Instagramie opisuje siebie jako "prawnik, przedsiębiorca, tekściarz". Dodatkowo, w jednym ze swoich ostatnich InstaStory opublikował zdjęcie swojej biblioteczki, która zawierała wiele książek z zakresu prawa i literatury fachowej. Zdjęcie opatrzył komentarzem:

Powiedz, kim jesteś z wykształcenia, nie mówiąc, kim jesteś.

Roksana Węgiel z pewnością jest dumna z tego, że ma u swojego boku tak wszechstronnego partnera.