Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski przez kilka lat uchodzili za jedną z bardziej dobranych par polskiego show-biznesu.

Ich związek rozpadł się i po ośmiu latach, w ubiegłym roku obydwoje w internetowym oświadczeniu, ogłosili, że się rozstają. W poniedziałek w Warszawie odbyła się sprawa rozwodowa podczas której ich małżeństwo ostatecznie przeszło do historii.

Reklama

Rozprawa trwała zaledwie 20 minut. Jak relacjonował "Fakt" po wyjściu z sali Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski szybko opuścili budynek sądu. Jak pisał Plotek nie podali sobie dłoni na pożegnanie.

Co po rozprawie rozwodowej napisała w sieci Katarzyna Warnke?

Na Instagramie aktorki już w poniedziałek pojawił się krótki i bardzo wymowny wpis. Warnke zacytowała w nim francuską filozofkę Simone Weil i za jego pomocą przekazała fanom, iż"uwaga jest najrzadszą i najszczerszą formą hojności".

Wymowny wpis Piotra Stramowskiego po rozwodzie

Dzień później Piotr Stramowski także za pośrednictwem mediów społecznościowych skomentował poniedziałkową rozprawę rozwodową. W jego instagramowej relacji pojawiło się zdjęcie z wnętrza samochodu. Widać na nim kierownicę ze znaczkiem mercedesa i wciśniętej w nią kostki Megaminx - dwunastościennej łamigłówki przypominającej nieco kostkę Rubika.

Piotr Stramowski zamieścił w sieci wymowny wpis / Instagram

Fotografię Stramowski okrasił podpisem, który może nawiązywać do poniedziałkowego rozwodu oraz zakończonej sukcesem próby ułożenie kolorowej kostki.

Wszystko powoli się układa - napisał Stramowski. - Megaminx ułożona - dodał.

Czy to początek wojny na komentarze między Warnke a Stramowskim? Czas pokaże.