Omenaa Mensah dołączyła do licznych apeli politycznie zaangażowanych celebrytów, zachęcając do uczestnictwa w wyborach parlamentarnych. Niełatwo ocenić, jak duży wpływ miały gwiazdy na osiągnięcie wysokiej frekwencji wyborczej, ale fakt, że prawie 75 proc. Polaków wzięło udział w głosowaniu, zdecydowanie zostanie zapamiętany w historii naszego kraju.

Reklama

Prezenterka pogody także nie zapomniała o zrobieniu sobie zdjęcia w lokalu wyborczym. Po opublikowaniu wyników sondażowych, wyrażając swoje zadowolenie na Instagramie, podzieliła się z obserwatorami główną ideą, która ją inspiruje w momencie oddawania głosu. Okazało się, że w tym istotnym momencie jej myśli koncentrowały się głównie na przyszłości dzieci.

Omenaa Mensah zagłosowała myśląc o przyszłości dzieci

Żona jednego z najbogatszych Polaków opublikowała na swoim InstaStory zdjęcie swojej córki, o której rzadko wspomina na platformach społecznościowych. Vanessa ma obecnie 21 lat. Jak Omenaa skromnie wyznała w jednym z wywiadów, "wychowała córkę na wspaniałą osobę".

Trwa ładowanie wpisu

Reklama

Po wyborach Omenaa zamieściła nowe zdjęcie 21-letniej córki w stroju medycznym. Wyraźnie zaznaczyła, że oddała swój głos z myślą o przyszłości Vanessy, aby mogła żyć i pracować w Polsce.

Głosowałyśmy nie tylko dla siebie, ale też dla naszych dzieci, szczególnie córek. Ja dla mojej Vanessy, studentki 3 roku medycyny. Chcę, żeby w przyszłości chciała tu zostać i żyć! - napisała Omenaa Mensah na Instagramie.

Córka prezenterki ma 21 lat i jest studentką 3 roku medycyny. / Instagram

Biorąc pod uwagę ilość mandatów zdobytych przez partie opozycyjne, jest duża szansa, że Vanessa pozostanie na najbliższe lata w kraju.