Katarzyna Skrzynecka to polska aktorka, prezenterka telewizyjna i wokalistka. Przez dłuższy czas mieliśmy okazję oglądać ją w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na kanale Polsatu. Jednak na początku tego roku aktorka pożegnała się z pracą w show.

Nieustanna krytyka internautów

Katarzyna Skrzynecka regularnie odpowiada na zaczepki, gdy jest atakowana przez hejterów w internecie. Aktorka już nie raz musiała walczyć z krytyką wymierzoną przede wszystkim w jej pełniejszą figurę. Jest zawsze gotowa do riposty. Reaguje natychmiast, gdy trafia na komentarz, który jej się nie podoba. I nie waha się używać ostrych słów. Ostatnio taka sytuacja miała miejsce, gdy jedna z internautek obwieściła gwieździe "artystyczny upadek", na wieść o planach stworzenia kolejnej części z serii "Kogel Mogel".

Reklama

Katarzyna Skrzynecka odpoczywa z rodziną na Krecie

Nie minęło kilka dni, a Katarzyna Skrzynecka ponownie znalazła się w podobnej sytuacji.

Od jakiegoś czasu aktorka relaksuje się na swojej ukochanej Krecie w towarzystwie męża Marcina Łopuckiego oraz córki Aliki Ilii. Wraca tam, kiedy tylko ma okazję. Ostatnio cała rodzina odwiedziła wspaniały pałac w Knossos, który jest związany z legendą Minotaura i słynnym labiryntem. Była jurorka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oczywiście opublikowała w sieci zdjęcia z tego rodzinnego wypadu.

Reklama

Knossos Stanowisko Archeo. Jestem tu bodaj po raz ósmy lub dziesiąty przez ponad 20 lat odwiedzania Krety. Nasze córki trzeci, czy czwarty raz... w różnym wieku dostrzegają inne rzeczy... 4000 lat historii starożytnej to magia. Pałac Minosa w Knossos i Labirynt Minotaura są od wieków inspiracją legend, literatury i sztuki... – napisała Katarzyna Skrzynecka pod zdjęciem na swoim instagramowym profilu.

Katarzyna Skrzynecka odpowiedziała internautce

Pod zdjęciami zaroiło się od komentarzy, także tych nieprzyjemnych. Jak można było się spodziewać, wśród wielu pozytywnych opinii i pochwał ze strony obserwatorów, pojawiły się również słowa krytyki. Na jeden z negatywnych i uszczypliwych komentarzy gwiazda postanowiła odpowiedzieć. Internautka skrytykowała wygląd ust Katarzyny Skrzyneckiej, sugerując tym samym, że ta przesadziła z ich powiększaniem.

Po co pani robiła te usta – napisała internautka.

Celebrytka nie ociągała się z odpowiedzią ani chwili. Swoim komentarzem dała jasno do zrozumienia, że nie korzysta z wypełniaczy i nie zamierza tego zmieniać w przyszłości.

No niestety nie zgadła Pani. Nie "zrobiłam sobie" ust i nigdy nie "zrobię" – odpowiedziała Skrzynecka.