Katarzyna Dowbor została zwolniona po 10 latach pracy w Polsacie. Edward Miszczak, który został nowym dyrektorem programowym zdecydował, że "Nasz nowy dom" będzie prowadziła Elżbieta Romanowska.

Decyzja ta spotkała się z ogromną krytyką fanów. Prezenterkę wspierały też gwiazdy rodzimego show-biznesu, w tym jej syn i synowa, czyli Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska.

Reklama

Nie pamiętam żadnej pochwały. Poczułam się upokorzona, dostałam komunikat, że spowalniam ten pociąg. Nie mając argumentu dotyczącego moich umiejętności zawodowych, zastosowano taki - nieprawdziwy - że nie daję rady fizycznie i psychicznie. Myślę, że właśnie o upokorzenie chodziło. Ale dostałam od dyrektora Miszczaka ogromny bukiet kwiatów - tak swoje zwolnienie Dowbor komentowała w rozmowie z serwisem wysokieobcasy.pl.

Niedawno przyznała, że na brak ofert pracy nie narzeka. Najwyraźniej jedna z nich przypadła jej do gustu. Dowbor na swoim Instagramie poinformowała, że właśnie wybrała się w służbową podróż. Prezenterka opublikowała na InstaStory zdjęcie z pokoju hotelowego w stolicy Belgii.

Reklama

Bruksela z okna hotelowego. Przygoda służbowa się zaczyna! - napisała.

Zamieściła także zabawne wideo, na którym siedzi na fotelu i trzyma na kolanach lampkę. Zastanawia się przy tym, jaka przyszłość ją czeka.

WOW! Świetlana! - napisała.