Jeszcze do niedawna Katarzyna Dowbor podobnie jak jej syn Maciej była związana zawodowo z Polsatem. Prezenterka od długiego czasu była gospodynią programu "Nasz nowy dom", ale nagle - dosłownie z dnia na dzień - rozstała się z formatem. Decyzję o zmianie prowadzącej program podjął nowy dyrektor programowy stacji - Edward Miszczak. Katarzynę Dowbor zastąpiła Elżbieta Romanowska - już ruszyły nagrania programu z jej udziałem.>>> ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Reklama

Po tym, co się wydarzyło, wiele znanych osób krytycznie odniosło się do decyzji Edwarda Miszczaka i okazywało Katarzynie Dowbor wsparcie.

Dziś odważny gest pod adresem mamy wykonał też Maciej Dowbor prowadzący Polsat SuperHit Festiwal. Tuż po rozpoczęciu koncertu, kiedy nawiązał ze sceny do Dnia Mamy, złożył Katarzynie Dowbor i po krótkiej pauzie dodał: Jesteś najlepsza, wiesz o tym.

Słysząc te słowa, nietrudno było skojarzyć je z niedawną sytuacją. Tak też najwyraźniej pomyślała stojąca obok na scenie Marcelina Zawadzka. Spojrzała z pewnym niedowierzaniem na Maćka i na chwilę zamilkła, ale po chwili oboje wrócili do swoich ról.

Myślcie, że obecny na koncercie Edward Miszczak też dostrzegł aluzję poczynioną przez Maćka…?