Zabiła kota i wybiła szybę? Rafalala o wpisach na Facebooku i ataku na mieszkanie

| Aktualizacja:

Media obiegła informacja podana na fałszywym profilu na Facebooku Rafalali, że to ona sama zabiła swojego kota. Miała sfingować całe zdarzenie, by zwrócić uwagę na problemy środowiska LGBT. Pytana o to sama zainteresowana zaprzeczyła i dodała: było tak, jak napisałam na swoim blogu.

wróć do artykułu
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-08-12 14:55)
    Teraz może zapisać się do Palikota lub innego Tuska. Dno i kał.
  • ~brytyjczyk_krótkowłosy
    (2014-08-12 15:03)
    Pieprzony idiota, jak można byc takim bezdusznym ścierwem, sam mam kota i nigdy nie dał bym go skrzywdzić a co dopiero samemu go zabić. Jesteś debilem Rafciu.
  • ~Miłego dnia , Donaldzie !
    (2014-08-12 15:13)
    Boże, do czego my doszliśmy ! Jeszcze kilka dni temu chcieli nam "to" w mediach wykreować na celebrytę. Mam nadzieję, że się teraz opamiętają
  • ~Fakt
    (2014-08-12 15:18)
    Zrobic szmacie to samo co zrobila niewinnej kotce.
  • ~Wzburzona
    (2014-08-12 15:21)
    To "coś" (ktoś, kto znęca się za zwierzętami, nie jest dla mnie człowiekiem) powinno beknąć za zabicie kota dla sensacji medialnej. Zgłoszę tę sprawę na policję i do towarzystwa opieki nad zwierzętami, niech zrobią nagonkę i każą jej zapłacić za krzywdę niewinnego zwierzęcia. Udowodnienienie winy nie będzie w tym przypadku trudne, skoro ta psycholka sama przyznała się do winy publicznie, mam nadzieję, że odpowiednie organy się tym zajmą. Gardzę takimi zerami jak ta cała Rafalala, która wzorem wszystkich miernot z parciem na szkło, nie może wykazać się żadnym talentem , więc próbuje przeżyć swoje pięć minut na fali brukowców, czerpiąc przy okazji wzory z Hitlerjugend i pastwiąc się nad zwierzętami domowymi. Przedstawiciele środowiska trans, gejów i lesbijek powinni odciąć się grubą krechą od tej wichrzycielki i skazać ją na ostracyzm a media na zapomnienie. Teraz wszystko w rękach sądu. Za bezsensowne zabicie zwierżecia domowego grozi kara.
  • ~147
    (2014-08-12 15:28)
    Co na to wrazliwe kolezanki z lgbt? Ogola mu leb?
  • ~Arek
    (2014-08-12 15:35)
    Dziennikarze wstyd! Źródło informacji sprawdzone? Oczywiście, że nie.
  • ~ChristopherZiyo
    (2014-08-12 15:36)
    Podobno to fejk konto, a raczej na stówę. ***** od czego wy jesteście? Gdybyście u mnie pracowali lecicie na zbity pysk z redakcji od razu.
  • ~wrt
    (2014-08-12 15:36)
    Następny cwaniak który myśli że jak sie ubierze w kobiece ciuchy to wysępi wcześniejszą kobiecą emeryture. Zwykły oszust.
  • ~Mały!!!!
    (2014-08-12 15:45)
    A co na to wszystko obrońcy praw zwierząt?!?!?! To jest ważne. Chyba za znęcanie się na zwierzęciem i zamordowanie z premedytacją grozi paragraf i nie wiem czy to nie jest ścigane z urzędu. Plus pomówienie innych o czyn niepopełniony. Za to też jest paragraf. Więc czekamy na ciąg dalszy i co na to nasze "państwo prawa"
  • ~transjordańczyk
    (2014-08-12 15:47)
    Może to był pomysł Jandy.Jej też cos sie dzieje z rozumem skoro twierdzi że ten rafaello czy jak mu tam jest jej idolem i on jest jej potrzebny.Rafał ma siusiara wiec może starej zrobic dobrze.a w dodatku Janda bedzie miała dwa w jednym .Dla hetero bedzie ok gdyz rżnął ją facet .dla gejów też wszystko w porzadku gdyz ten facet uwaza sie za kobiete gdyz chodzi w damskich ciuchach. No ,ale jest jeszcze inna grupa,widzowie.dla nich pani Jando skończyłas sie i żaden trans portowiec czy inny pas transmisyjny ci nie pomorze.Twój czas minął Krysia.Pozdrawiam.
  • ~Rotan
    (2014-08-12 15:48)
    Prowokacja jedno, ale zabić kota??? Oficjalnie przestaję uważać to coś za człowieka, bo przy takim postępowaniu nie ma usprawiedliwienia.
  • ~dzisiejszy gość Gozdyry - pogratulować. Polsat dno
    (2014-08-12 15:49)
    Ten tralalala to bardzo niebezpieczny człowiek. Moim zdaniem lekarz psychiatra konieczny. Zabił kotkę - co winne to zwierzątko? Zabije kogokolwiek, kto nie tak spojrzy, nie tak się odezwie, nie tak uśmiechnie, albo wypowie nie ten klucz słów.

    Tralalala będzie rozmawiać u Gozdyry- uWAGA - o tolerancji!
  • ~Marchewkowy Król
    (2014-08-12 15:52)
    Przecież to fake jest.
  • ~Jorge
    (2014-08-12 15:57)
    Do pierdla, tylko do jakiej celi ? Baba ? Chlop?
  • ~mode
    (2014-08-12 15:58)
    przecież to fejk idioci. kto zatrudnia takich dziennikarzy xD.
  • ~PanMałpa
    (2014-08-12 15:59)
    widzę że lewactwo już broni tego zwyrodnialca ("to fejkowe konto" "niesprawdzone informacje") zamiast się od niego odciąć
    a jak zabije człowieka, też będziecie go bronić?
  • ~Iwan
    (2014-08-12 16:00)
    Dla takiego cos nawet trzeba specjalne wiezienie? Wiezienia dla takiego czegos ni to baba ni to chlopak
  • ~orys
    (2014-08-12 16:00)
    Brawo dla redakcji która ma szacunek do gramatyki. Osoba płci męskiej przebierająca się w damskie ciuszki do właśnie transwestyta a nie transwestytka .
  • ~wuka
    (2014-08-12 16:04)
    czemu do jasnej... pisze sie o tym dziwaku per "ona"? Polskiego Redakcja nie zna? To jest nic innego, jak facet, ktory przebiera sie w damskie ciuszki, z jakiego by to nie bylo powodu. Jego (nie jej) sprawa. I trzymajcie sie rzeczywistosci, a nie bzdurne "ona", "zrobila", "powiedziala" itd.