Wśród uczestników zabrakło jednej z kandydatek Waldemara. Ewa i Dorota pojawiły się w studiu, ale Anna prawdopodobnie zrezygnowała z udziału w finale. Kobieta w dramatycznych okolicznościach wyjechała z gospodarstwa Waldemara. Zarzuciła mu, że od początku był zainteresowany Ewą, a innym nie dał szans. Była tak wzbudzona, że nie przyjęła nawet pożegnalnego prezentu.

Reklama

Pani, którą Waldemar odrzucił, jako pierwszą, chyba nie miała odwagi aby się tu pojawić. Po takim pożegnaniu wstyd się witać ponownie - napisał jeden z fanów programu.

"Rolnik szuka żony" znaleźli miłość?

Bohaterowie tej serii programu to: Artur, Agnieszka, Dariusz, Anna i Waldemar. Ta piątka szuka miłości. W niedzielnym, przedostatnim odcinku uczestnicy wybrali się na kolejne randki ze swoimi wybrańcami, a także odbyli poważne rozmowy. Kuba i Ania wyznali sobie miłość, bardzo romantycznie jest też u Sary i Artura.

Reklama

Inaczej sytuacja przedstawia się u Waldemara. Co prawda mężczyzna jest pod urokiem Ewy, ale na razie nie ma mowy o deklaracjach na przyszłość. Ewa zarzuca mu, że nie broni jej przed swoją rodziną.

Internauci już nie mogą doczekać się finału. Chcą dowiedzieć się, kto z uczestników podjął konkretne decyzje i poznać ich przyczyny. Ostatni odcinek 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" już 10 grudnia wieczorem w TVP1 o godz. 21:30.