Była żona wokalisty wysyła mu nieprzyjemne smsy. To zazdrość?

Czerwonowłosy idol żeni się po raz czwarty. Pamiętacie wszystkie jego wybranki? Okazuje się, że pani Wiśniewska numer 3 ma kłopot z panią Wiśniewską numer 4.

wróć do artykułu
  • ~starszypan
    (2011-11-19 20:39)
    To już nikogo nie interesuje.Facet przegrany...
  • ~ano.pl
    (2011-11-19 14:14)
    CZY NIEMA W POLSCE? ludzi ciekawych od tych oszołomów aby o nich pisać!
    A kto to jest ta D.Tajner czym ona się zajmuje poza tym że jet córką taty prezesa związku narciarskiego byłego trenera skoczków narciarskich czy to jest powodem aby ją nazywać CELEBRYTKĄ.
    CZY CI DWOJE mają być przykładem dla młodzieży ,to żenada dziennikarka upadek etyki dziennikarskiej aby zajmować się degeneratami i nieudacznikami życiowymi wywołującymi skandale po to aby się o nich mówiło na łamach waszych wydawnictw.
    Dlaczego nie zainteresujecie się tematem długów Wiśniewskiego skoro wydaje takie sumy na siebie a nie spłaca swoich zobowiązań a to że Tajner wydaje na zakupy na 39tyś,zł ,skąd wzięła czy urząd skarbowy powiadomiliście o takich dochodach tych osób skąd mają takie pieniądze czy uczciwie i sumienie zarobili ?
  • ~ZbyszekD
    (2011-11-20 15:27)
    Na szczęście nie znam się na facetach, a Joanna na pewno tak i jeżeli wypowiada taką opinię trzeba jej wierzyć i się pod tą opinią podpisać obiema rękami. Joanno muszę z przykrością powiedzieć, że niektóre kobiety są po prostu durne, bo przecież jaki jest ten facet widać z daleka - z bardzo daleka.
  • ~Joanna
    (2011-11-20 12:26)
    W wywiadzie telewizyjnym Wisniewskiemu wystąpila slina - piana w kacikach ust. Nie wycieral jej i w czasie otwierania ust ciągnęly sie takie nitki. Tak odrazającego widoku nie widzialam w zyciu.Co te baby w tym facecie widzą.Moze im ta slina z pianą. smakuje.? To jest fakt autentyczny.Szok.
  • ~ja ros ław! ja ros ław!
    (2011-11-20 11:34)
    no i ujj, obchodzi mnie tyle co kalkstein
  • ~zdegustowany
    (2011-11-20 09:57)
    Wiśniewski sam takie głupoty rozpowszechnia, żeby ludzie o nim całkiem nie zapomnieli. Czerwony, głupi łeb.
  • ~Józef Robotnik
    (2011-11-20 08:06)
    Gdyby była pierwszą to bym zrozumiał " że nie widziały gały co brały " , ale jest trzecią , to jak ona odbijała drugiej to było dobrze , ale jak jej odbija czwarta to jest źle . Krótko mówiąc jak jedno tak drugie prezentuje tylko zwierzęcy instynkt . I tacy to są bezrozumni idole młodzieży , mimo to szkoda czwartej i szkoda obecnych i przyszłych dzieci . Mam nadzieję że któryś z potomków ojca rozliczy , odmierzy mu za matkę .
  • ~Lenka
    (2011-11-19 14:50)
    Ale głupie te baby!
  • ~Bibilijny
    (2011-11-19 14:30)
    Najwyższy czas by se przemalował łeb na inny kolor np taki świecący jak ci co mają takie kamizelki przy reperacji dróg , albo drogówka jak wyskakuje z krzaków podczas łapanki . Ciekawie,że te ćwieki i gwoździe co ma na ryju tyle lat jakoś mu nierdzewieją.
  • ~Ojboli
    (2011-11-17 21:52)
    Szkoda dzieci.
  • ~pss
    (2011-11-19 16:42)
    Ja też głupi bo się włączam w pisanie. olejmy go i te pindy.
  • ~antyfan
    (2011-11-19 20:46)
    a co to mnie obchodzi ?!
  • ~samiec
    (2011-11-19 16:40)
    Wiśniewsi, sprzedawać warzywa w łodzi doopku . Matka żyje ?
  • ~as
    (2011-11-19 16:39)
    Będzie następna. On bije rekordy. To debil. A BABY jak to baby. Głupie jak lewy but.
    Tylko nie wiem czy ten buraczkowy to taki "byk" czy kasa, a może chcą być celebrytkami/ ? Durnota żeńska.
  • ~uahim
    (2011-11-17 22:22)
    żenada
  • ~bolek
    (2011-11-20 08:50)
    Jak nie ma macicy to sie uchroni pred bachorem.
  • ~BRAT
    (2011-11-19 13:44)
    DZIECIORÓB
  • ~Pole
    (2011-11-20 00:57)
    Cudzołożnik i tyle
  • ~lucypher
    (2011-11-20 11:20)
    z pewnościa wszyscy katolicy hehehe
  • ~żaba
    (2011-11-19 16:04)
    Nie myślałam, że można aż tak stracić rozum.

Może zainteresować Cię też: