Ania Świątczak rozpoczęła karierę wokalną w Ich Troje w 2003 roku, kiedy zespół wciąż odnosił sukcesy na polskim rynku muzycznym. Żoną Michała Wiśniewskiego, lidera grupy, została w 2006 roku. Po trzech latach, Świątczak stwierdziła jednak, że chce spróbować swoich sił jako solistka i wydała swój debiutancki album zatytułowany "Aniqa". W tym samym czasie opuściła zespół Ich Troje, a niedługo potem rozpadło się jej małżeństwo z Wiśniewskim. Ania odeszła od męża wiążąc się z muzykiem ze swojego zespołu.

Reklama

Swoim fanom gwiazdka zapowiała, że nie zamierza rezygnować z kariery wokalnej, ponieważ zbyt mocno kocha muzykę. Niestety, jej solowe projekty nie cieszyły się zbyt dużym powodzeniem i od pewnego czasu o byłej żonie Wiśniewskiego zrobiło się w mediach cicho.

Jak donosi tygodnik "Na Żywo", Ania rozpoczęła niedawno pracę w jednym z warszawskich domów mediowych, jako recepcjonistka. Znajomi wokalistki twierdzą jednak, że nie zrezygnowała ona z planów o karierze scenicznej. Wraz ze swoim obecnym mężem, Michałem Żeńcą (para wzięła ślub kilka dni po tym, jak Michał Wiśniewski poślubił Dominikę Tajner) zamierzają wydać kolejną płytę Ani.

Jak sądzicie, czy Świątczak ma jeszcze szanse na powrót do show biznesu?