Najpiękniejsza polska pogodynka szalała w egzotycznym kurorcie

| Aktualizacja:

Oto urlop marzeń. Znana polska pogodynka wypoczywała nad Oceanem Indyjskim ze swoim ukochanym. A w Polsce piękna jesień... Dorocie na pewno jej nie brakowało.

wróć do artykułu
  • ~lemingiodleciały
    (2011-11-17 00:09)
    Ucz się ucz, a jak wyjedziesz to też pojedziesz.
  • ~masakra
    (2011-11-16 10:39)
    NIE WAZNE CO MASZ W GLOWIE!!! KOBIETY Z TELEWIZJI!!! POKAZUJCIE DUPY...BEDA O WAS WTEDY PISAC!!! PO CO WAM INTELIGENCJA...CELEBRYCTWO GORA...CO ZA CZASY...
  • ~Janek
    (2011-11-16 10:15)
    A gdzie się podziała informacja,że Kinga Rusin pokazała majtki?Była przez pół roku i ja żądam abyście pokazywali ją/wiadomaość/dalej.
  • ~Bibilijny
    (2011-11-16 10:11)
    Od zapowiadania pogody , nagle staje sie obeiktem zainteresowania Dziennika, szkoda słow i czasu, czy nie innych powazniejszych tematow.
  • ~pies
    (2011-11-16 10:06)
    To mi wisi kole zici tak samo czy kot kartofla zyje czy nie !!!
  • ~MATKA NATASZY
    (2011-11-16 09:53)
    Piękna polska pogodynka szalała w egzotycznym kurorcie ---KOGO INTERESUJE W POLSCE ŻYCIE TEJ PANI _ANI PIĘKNA ,ANI MĄDRA ALE MA SILNE PARCIE SIĘ LANSOWAĆ
  • ~renia
    (2011-11-16 09:38)
    dzienniku nie zchodż na dziady takimi wiadomościami
  • ~juuzek
    (2011-11-16 09:37)
    kogo to obchodzi badziewie z tvn-u
  • ~krytyk
    (2011-11-16 09:32)
    PISMAKI TO AGENCI W SLUZBIE BOLSZEWI.
  • ~marek
    (2011-11-16 09:29)
    Na opłacanie takich gwiazdeczek idą nasze abonamenty, a z przecieków expose premiera wynika, że zabiorą kasę najuboższym. Brawo, to jest info dnia, nie ma nic ważniejszego... super.
  • ~shedows
    (2011-11-16 09:18)
    To jest właśnie najważniejsza wiadomość dla tych 80000 bezrobotnych magistrów, oraz dla 50% bezrobotnych lemingów
  • ~janek
    (2011-11-16 09:14)
    Widać ze FAKT największy , najbardziej zakłamany i niekompetentny BRUKOWIEC wydal kolejny chlam i jest głównym motorem DZIENNIKA --- PORAŻKĄ.
  • ~ONEN
    (2011-11-16 09:11)
    a po Patryku, jakiś znowu będze UKOCHANY !
  • ~milosnik_szpagatu
    (2011-11-16 09:05)
    a czy jak przystało na dziecięce zabawy "bawili sie w doktora" ? Tego fakt nie wysledzil? Jaka szkoda! :(
  • ~A CO MNIE TO OBCHODZI
    (2011-11-16 08:58)
    NAPILA SIE WODY Z BASENU I SZALALA. POTEM WLAZLA NA PALME I DO BASENU SKAKALA. ALE SZALALA. A ZRESZTA CO MNIE TO OBCHODZI ZE JAKAS TAM JAK JEJ TAM GORDECKA CZY JAK JEJ TAM PILA WODE Z BASENU W INDIACH.

Może zainteresować Cię też: