Dziennik Gazeta Prawana logo

Tyle można zarobić na płycie, która ma kiepskie recenzje. Doda potrafi!

19 października 2011, 21:22
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Tyle można zarobić na płycie, która ma kiepskie recenzje. Doda potrafi!
AKPA
Gwiazda wzbogaciła się co prawda mniej niż przy poprzedniej produkcji, ale kwota i tak robi wielkie wrażenie! To prawdziwa fortuna.

Jak donosi "Fakt":

- Przyjęcie albumu „Siedem pokus głównych”, który miał premierę pod koniec maja, nie było tak entuzjastyczne, jak oczekiwała Doda. Mimo tego ani myślała obniżać swoje stawki za koncerty. 

Jak dowiedział się "Fakt", występ wokalistki to dla organizatorów wydatek 55 tysięcy złotych na samą gażę gwiazdy. Podczas trasy koncertowej nazwanej szumnie The Seven Temptations 2011 Tour Doda i jej zespół zagrali 28 razy. A na konto Różowej Królowej wpłynęła suma 1 540 000 złotych! 


Wielkie pieniądze? Owszem, ale przecież za poprzednią trasę Rabczewska zgarnęła 3 miliony i zagrała zdecydowanie więcej koncertów. Teraz najwidoczniej nie ma tylu chętnych na oglądanie scenicznych popisów Dody. 

Wygląda na to, że mimo nie najlepszego repertuaru, Doda i tak wciąż będzie należała do najlepiej zarabiających w naszym kraju artystów. A na otarcie łez po nieprzychylnych recenzjach jej płyt otrzyma na konto wielkie wpływy z koncertów.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Paris Hilton z polską celebrytką"

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Fakt
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj