Jak donosi "Fakt":

- Ostatnio spotkały się w jednej z warszawskich restauracji i długo rozmawiały w serdecznej atmosferze. Czyżby Marczuk radziła się przyjaciółki, jak wygrać „Taniec z gwiazdami”? 

Była żona Cezarego Pazury już za kilka tygodni stanie w szranki z innymi uczestnikami tanecznego show TVN. Jak pisaliśmy niedawno, choć program jest rozrywkowy, to prawniczka podchodzi do niego bardzo poważnie. Wierzy, że sukces w programie zapewni jej powrót do show-biznesu, a co za tym idzie finansowe bezpieczeństwo.


A któż lepiej wie, jak wygrać „Taniec z gwiazdami”, niż Rusin, która zdobyła Kryształową Kulę w czwartej edycji programu? Być może dziennikarka zdradziła przyjaciółce, z którą pracowała w programie „You Can Dance”, kilku wskazówek, jak oczarować publiczność.


Weronika może mieć powody do optymizmu, bo na parkiecie towarzyszyć jej będzie Jan Kliment, który zawsze doprowadzał swoje partnerki do wysokiego miejsca w programie. Jeśli więc gwiazda da z siebie wszystko na treningach, to z takim partnerem u boku i radami Rusin w pamięci może w programie nieźle zamieszać! 

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Dramat gwiazdora. Nie ma dla niego pracy"