Ile gwiazdy zarobią w show TVN? Nawet 170 tysięcy złotych

| Aktualizacja:

"Taniec z gwiazdami" już za miesiąc. Dziś wiadomo, ile mogą zarobić w najnowszej edycji show jej gwiazdy.

wróć do artykułu
  • ~lokio
    (2011-08-04 13:36)
    Pani Marczuk to gwiazda?niezalezna.pl/14136-weronika-marczuk-dostanie-swoj-program
  • ~sas
    (2011-08-04 18:13)
    Mnie powali z nóg bankructwo TVN , program jest coraz gorszy a ludzie nie mają żadnego wpływu na np. wyeliminowanie Marczuk za pierwszym razem.
  • ~jolc
    (2011-08-05 07:44)
    Marczuk znowu pełno tej baby bez hamulców, niech wraca skąd przyjechała
  • ~Adamson
    (2011-08-05 01:57)
    To - Jury - to jedna tragedja, ale jaka publika, takie - Jury - Adams.
  • ~Zasmach
    (2011-08-05 00:25)
    Przecież TVN tonie w długach jak żadna inna stacja w Polsce. Ja się pytam skąd oni biorą kasę by płacić tym ludziom. I co to za "gwiazda" - finalista X-Factor czy jakiś reportem od Majewskiego. Przecież to jest żenujące! A ciemny lud to ogląda i się jara byle czym.
  • ~motek
    (2011-08-04 22:27)
    kto tym głupkom tyle płaci , pytam za co
  • ~USA
    (2011-08-04 21:53)
    Zajmijcie sie zarobkami w rzadzie. Ci ludzie to beztalencia, obiboki i manipulatorzy zyjacy na plecach podatnika. TV i koncerty to jest wybor konsumenta danina na rzad to obowiazek pod grozba kary
  • ~milena
    (2011-08-04 21:05)
    Bojkotujcie TZG to niebędą mieli z czego zaplacić.To jest skandal,że na głupiznie ludzkiej można tyle zarobić.
  • ~AMBITNY
    (2011-08-04 20:21)
    IM WIECEJ GLUPKOW OGLADA TE ZALOSNE WYSTEPY ,TYM WIECEJ KASY DLA TYCH ZALOSNYCH CELEBRYTOW.LUDZIE TOZ TO NUDY NA PUDY.
  • ~EWA KOBY
    (2011-08-04 19:43)
    CIESZMY SIE ZE JESZCZE KTOS ZARABIA A NIE OKRADA NIE DAJCIE SIE OKRADAC NAWET Z ZARABIAJACYCH
  • ~anty n
    (2011-08-04 19:31)
    im więcej durnych ogląda tym więcej zarabiają oglądaj pła nie marudż tak jak m
  • ~kamel
    (2011-08-04 19:21)
    co dziennik nie lubi TVN lub ma jakieś pretensje gul im skacze heheheh
  • ~vis
    (2011-08-04 19:13)
    powinien być ustalony limit płac bo to nie etyczne
  • ~Bogdan
    (2011-08-04 18:37)
    Patrz durny ludzie ile oni zgarniają kasy, a wy do roboty o 6.00 i zapieprzać i to równo, żeby wasi idole mieli z czego się zabawiać. I nie zapomnijcie w październiku poprzeć jedynie słuszną linię naszej ukochanej partii i naszego ukochanego wodza
  • ~m
    (2011-08-04 18:27)
    Lubię oglądać taniec z gwiazdami, kilka razy wysłałam SMS-a.
    Cieszę się za będzie następna edycja ale SMS-a już więcej nie wyślę.

    Wg publicznie podawanej informacji mój SMS powinien brać udział w losowaniu nagrody pieniężnej.
    Ta informacja to wielkie oszustwo, bo żeby brać udział w losowaniu nagrody muszę wysłać następny SMS chyba za 3,40zł.
    Zresztą nigdy nie słyszałam żeby publicznie powiedziano kto taką nagrodę wylosował!!!
  • ~gość
    (2011-08-04 18:04)
    Jakie gwiazdy i czego gwiazdy to zwykła zbieranina z łapanki, człowiek nie chce obrażać niektórych z tego towarzystwa ale oszukiwać też się nie pozwoli.
  • ~hel60
    (2011-08-04 14:22)
    nawet nie chce się tego komentować! w innym kraju ta pani by chyba nie zatańczyła.
  • ~wyborca
    (2011-08-04 18:01)
    JAK TAK DUZO ZARABIAJA TO DLACZEGO PLACZA ZE EMERYTURY MAJA MALE BO JAK SIE NIE PLACI SKLADEK BLBO PLACI SIE MALO TO TAK MA BYC
  • ~POmatoł ale ciekawy
    (2011-08-04 17:55)
    A czy łapówkara Marczuk będzie robić striptiz i czy jej partnerem w tańcu będzie agent Tomek?
  • ~Żydy won !!!
    (2011-08-04 17:34)
    Miliony Polaków żyją w biedzie a te medialne ścierwa żyją jak pączki w maśle.