"Czy pomoc innym jest mniej ważna niż układ w TVN?". WOŚP nie ma miejsca dla Dody, wokalistka nie kryje rozczarowania

| Aktualizacja:

Dorota Rabczewska zarzuciła telewizji TVN „cenzurę na jej osobę” przez jej konflikt z Agnieszką Woźniak-Starak. Fundacja WOŚP zaprzecza jednak słowom gwiazdy. Ta z kolei nie ukrywa, że „jej serce zostało złamane”.

wróć do artykułu
  • ~Licealistka
    (2018-01-16 23:43)
    Dodo ! Do sukienki powinnaś dorzucić jakieś majtunie jeszcze ...
  • ~pmp
    (2018-01-15 10:16)
    moze obawiali sie , zeby nie wypiela sie tak jak na Dooope
  • ~zuza
    (2018-01-15 08:03)
    Pani DODO jest PANI mądra ,piekna utalentowana a ta cala pseudo dobroc , pomagajmy wokół siebie
  • ~Marian
    (2018-01-14 22:46)
    Co ma do powiedzenia pisowski sort widać to w komentarzach nie warto z nimi korespondować
  • ~kierowca
    (2018-01-14 20:45)
    Występ Dody w TVN był by wstydem dla tej stacji.
  • ~Nan
    (2018-01-10 20:19)
    Śpiewaj lala w tvpis😂😂😂
  • ~zbysiunia
    (2018-01-10 18:51)
    Pani Doroto ma Pani teraz trudniejszy czas w życiu osobisty,mimo to chcesz dalej pomagać. Na sobie doświadczasz treści powiedzenia,,na pstrym koniu łaska pańska jeździ ,, i drugie,,na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą,,. Tłumaczenie rzecznika ,,orkiestry,,-kpina ! Olej Pani tą ,,orkiestrę,, bo niedługo dowiemy si ,że większość rozkradli i kryminał.
  • ~henrykW.
    (2018-01-10 17:23)
    Wygląda na to, że układy były i są wszędzie.Wiadomo, że WOŚP nie wejdzie w konflikt z TVN, no bo Rydzykowe TVP wyrzuciło tę inicjatywę, zresztą, bardzo potrzebną w obecnej chwili dla ratowania zdrowia dzieci, czy też ludzi będących w jesieni swojego życia, no kto nagłośni tę wyjątkowo porzyteczną akcję. Pani Doroto, Pani jest mądrą dziewczyną, należy zignorować te pewne niuanse i robić swoje. Pani wielbiciele, wśród których jestem i ja, Panią bardzo popierają i są dumni z Pani działalności na społecznej niwie. Tak trzymać. Pozdrawiam i życzę sukcesów w 2018 roku.
  • ~jamis
    (2018-01-10 13:12)
    doda lans lans lans... bez transmisji nie pomagam - ot cała doda
  • ~syn ubeka
    (2018-01-10 12:00)
    Pandzia Doda to by co robiła na takim pokazie? Tyłkiem merdała jak przed PAD czy co?
  • ~doda
    (2018-01-10 09:13)
    ani odjac ani doda c
  • ~Haidar
    (2018-01-10 09:13)
    A na co jej te 30 sekund? Jest pewnie tuzin innych darczyńców, którzy też coś oddali na aukcje WOŚP a tvn tego nie pokaże.
  • ~KOT
    (2018-01-10 02:14)
    QUR,, FY Z TVNU
  • ~zouza
    (2018-01-09 23:41)
    chciała się lansować za daromchę i nie wyszło.
  • ~Hvbn
    (2018-01-09 23:19)
    Pamiętam jak te TVN owskie kur....wy wycięły z transmisji znak Polski walczącej
  • ~Justin Bimber
    (2018-01-09 22:04)
    Dodzia jak pójdzie siedzieć albo odpowie w sądzie za te swoje machlojki z Hajdarem , to w ogóle będzie musiała zacząć oszczędzać bo skończy się dopływ pieniążków z chałturzenia ..
  • ~Firmius
    (2018-01-09 21:54)
    Rabczewska nie zna limitów w kwestii tego, na czym się lansuje, i wszystko na temat. Człowiek na poziomie nie afiszuje się byciem niechcianym, tylko wyciąga wnioski z odrzucenia, w przeciwieństwie do niej.
  • ~Taki Jaki
    (2018-01-09 21:31)
    Ona przecież już wszystko pokazała, no i teraz chce robić za dobrą ciocię, żeby tylko zaistnieć. Popularność spadła?
  • ~jj23
    (2018-01-09 21:25)
    Bezguście i beztalencie pcha się łokciami na salony? Za wysokie progi dla tej "niebogi". ;)
  • ~amarekr
    (2018-01-09 20:09)
    kochana dodo konflikt konfliktem ale sukienka z "pis owskiej" telewizji kurskiego na aukcji na żywo w tvn to tak jak ogień z wodą tvn nigdy nawet dla tak szczytnego celu się nie zgodzi

Może zainteresować Cię też: