TVP pozywa Makłowicza za naruszenie dóbr osobistych stacji oraz jej pracowników

| Aktualizacja:

Konflikt na linii Robert Makłowicz - Telewizja Polska przybiera na sile. Publiczny nadawca postanowił pozwać autora programów kulinarnych, który naruszył ponoć dobra osobiste stacji oraz jej pracowników.

wróć do artykułu
  • ~ja ja ja wol
    (2017-03-21 11:23)
    Ego dwa razy większe od tego konusa ! Nie widać zza płota, a kwiczy jak prawdziwy knur !
  • ~net
    (2017-03-21 08:45)
    K.u.r.d.u.p.e.l...na dodatek dyzio mysliciel.
  • ~net
    (2017-03-21 08:44)
    K.u.r.d.upel...na dodatek dyzio mysliciel.
  • ~SUFLET
    (2017-03-20 19:31)
    Facio wypylaj z tego szkła. Z przyjemnością pooglądam - z innym logo TV.
  • ~Johny Walker
    (2017-03-20 18:14)
    Pisowska banda straszy.!!!Podła zmiana.!!!
  • ~Oxymoronkr
    (2017-03-20 17:04)
    Wykorzystali jego słowa bezprawnie w spocie a teraz procesuja się o wizerunek...żenada kurska..
  • ~Maja
    (2017-03-20 16:40)
    Na całym świecie pracodawca wymaga od swego pracownika lojalności i należytego wypowiadania się o swojej firmie.Pan Makłowicz przybył do TVP z innej planety i o tym nie wiedział.
  • ~blu
    (2017-03-20 15:09)
    P.Robercie kurskiemu zrobić czarną nalewke
  • ~Rysiu
    (2017-03-20 14:06)
    Wielkie halo się zrobiło, a nie oszukujmy się mało kto oglądał ten program. Nazwiedzał się dzięku uprzejmości dygnitarzy. Starczy tego dobrego. Do roboty dziadu.
  • ~andrzej
    (2017-03-20 13:37)
    Spot się ukazał, salon wydał dyrektywę.
  • ~koniec_pissolandu
    (2017-03-20 13:36)
    Panie Robercie - sądzę, że kontr-proces jest jak najbardziej wskazany. Przecież żaden uczciwy człowiek nie reklamuje TVPiS, zatem podstępne wykorzystanie Pana wizerunku w jakiś sposób obniża Pana wizerunek i godzi w dobra osobiste. Przyłożyć "Jacusiowi" z grubej rury.
  • ~heh
    (2017-03-20 13:21)
    A kiedy pan Robercik wywalił z dnia na dzień Ewe Wachowicz, to też kodziarze robili protesty?
  • ~buu
    (2017-03-20 12:55)
    do autora!! to co? juz pozwali?? czy dopiero maja zamiar to zrobić, bo to zasadnicza roznica w jakosci szczucia. a poza tym czy ten gotujacy cwaniak to mial do glowiny przystawiony pistolet, ze musial w tym spocie wystapic??, wiec niech nie drze geby tylko powie ile zarobil na tej reklamie
  • ~Mira
    (2017-03-20 12:13)
    Straszny bufon ten kucharz. Nic szczególnego, oblizuje łyżkę i wkłada ją ponownie do potrawy - brrrr. Niewiele potrzeba, by w Polsce być gwiazdą. Nie dopuszcza się konkurencji, zwód w mediach jest praktycznie dziedziczony i to wpływa na fatalny poziom.
  • ~Bzdonald Klusk... mówcie mi Bzdonek
    (2017-03-20 12:05)
    Nie chce ten mojżeszowiec firmować swoją osobą TVP, wiec od razu stało się wedle jego życzenia. Kurski to jednak uprzejmy człowiek - mówisz i masz!
  • ~wstyd
    (2017-03-20 11:44)
    Panie Makłowicz, zostawmy TVP, ale POwiedz Pan czym się różni Pana kuchnia od kuchni Gomułki ? Ja nie widzę różnicy !
  • ~as
    (2017-03-20 11:37)
    Pan Maklowicz za darmoche nie robil czy 800 tysi to mala kasa , wiec drogi panie albo kasa i ruki po szwam albo dowidzenia . co to malo ludzi na swiecie ktorzy potrafia cos upichcic
  • ~piciu
    (2017-03-20 11:23)
    ile On miał lat w 1970 by pamiętać kuchnię za Gomułki? Pajac niech się dalej uczy gotować byle na innej stacji
  • ~smakosz
    (2017-03-20 11:16)
    Brawo TVP wreszcie ktoś pokaże temu konusowi gdzie jest jego miejsce. Kiedyś wykiwał Panią Ewę Wachowicz i która go promowała.
  • ~ot, co
    (2017-03-20 10:52)
    zawsze uważałem ,że ten facet nie ma zielonego pojęcia na temat gotowania

Może zainteresować Cię też: