Piotr Zelt o Żołnierzach Wyklętych: Powiedzmy sobie szczerze, że to byli bandyci

Piotr Zelt w strych słowach skrytykował rządy Prawa i Sprawiedliwości. Zdaniem aktora, ludzie, którzy są obecnie przy władzy, próbują pisać nową historię, w której bandyci są bohaterami, a ludzi mających dorobek w odzyskiwaniu wolności się deprecjonuje.

wróć do artykułu
  • ~ALA
    (2016-08-08 14:23)
    PANSKI ZAWOD TO POWTARZANIE KWESTII NAPISNYCH PRZEZ INNYCH. NIECH SIE PAN NIE SILI NA TWORZENIE WLASNYCH BO NIE MA TAKIEGO GATUNKU W LITERATURZE DO KTOREGO MOZNA BY JE ZALICZYC
  • ~zniesmaczony
    (2016-08-08 14:10)
    Jeżeli żołnierze wyklęci byli bandytami to jak nazwać ówczesną władzę która ich mordowała ,i została pochowana w aleii zasłużonych ? Czym sobie zasłużyli ?
  • ~mjk
    (2016-08-08 14:21)
    Kiepski aktorzyna, wytrzebiony ogier i ubecki lizus. Mamy demokrację i p. deZel t ma prawo uczyć swe dzieci historii pisanej przez jerzego u.
  • ~adam
    (2016-08-08 14:04)
    szykuje się jakiś nowy serial w TVN-ie? walczy o angaż?
  • ~all
    (2016-08-28 13:25)
    Tak samo mówili niemieccy okupanci o polskich partyzantach, można więc się domyślić, że p.Piotr Zelt jest potomkiem sowieckich okupantów, których to sowieci zwerbowali z polskich szumowin (jak kryminaliści, pijackich rodzin czy szmalcowników itd.) albo jest potomkiem sprowadzonych sowietów udających Polaków (przybierając polskie nazwiska i mówiących po polsku) czyli tzw "polskojęzyczna grupa etniczna"
  • ~vist
    (2016-08-08 14:20)
    aktorzyna drugiego planu dał głos
  • ~pg
    (2016-08-08 14:27)
    Grał przy.eba i tak mu zostało...i tyle!
  • ~Karol
    (2016-08-08 14:09)
    Są jakieś dowody na to? Powiedzmy sobie szczerze: jaki masz numer w IPN?
  • ~vh
    (2016-08-08 14:15)
    Nawet jesli to nie powod by odmawiac im prawa do grobow - innych bandytow pokroju Jaruzelskiego czy Bieruta celbrujemy...
  • ~hey
    (2016-08-08 14:09)
    Gratulacje! Niezwykle celna i odważna analiza! Jak to się mówi walnął prosto z mostu i bez owijania w bawełnę Piszę odważna bo PiSbolszewia Panu tego nie daruje !!
  • ~jjj
    (2016-08-08 14:08)
    Odwrotny moher. Juz niektorym odbilo. Narodowo-Socjalistyczna Polska? Psychoza
  • ~andrzej
    (2017-03-01 19:07)
    Bandyta to ty jestes Celt szwabskie nasienie !!!!!! Won z Polski do kalifatu niemieckiego
  • ~Słoń
    (2016-08-08 15:25)
    Komediant wysilił się intelektualnie. Pewnie stara się o większa kasę tylko my nie wiemy od kogo.
  • ~raptor
    (2017-08-10 10:48)
    zelt to chyba nie polskie nazwisko ani z pana aktor ani mysliciel
  • ~marines
    (2016-08-13 05:12)
    Plucie jadem , przez tego typa , wynika z jednego powodu : chciałby " żeby było tak jak było " . Nie będzie , aktorzyno trzeciego planu ! Radzę wizytę u lekarza specjalisty , coś psychika " nawala " . Czyżby brak pracy ? / brak kasy /
  • ~antyswołocz
    (2016-08-14 12:28)
    Jestem w stanie zrozumieć, że takich sowieckich kwestyjek propagandowych uczono na ideologicznych kursach podoficerskich dla kandydatów na milicjantów i ubeków w czasach stalinizmu, ale że takich bredni nadal uczą w wyższych szkółkach teatralnych, to wstyd, wstyd. Buczenie i bojkot tego rogatego łosia.
  • ~szczery
    (2017-06-28 08:27)
    Powiedzmy sobie szczerze Piotr Zelt to zwykła szmata
  • ~colt
    (2016-08-08 15:01)
    A un tyn Celt to co za generał? Co zrobił dotąd dla Polski? Czy potrafi podać choć jeden dowód na to, że major Wojska Polskiego Zygmunt Szendzielarz, ps Łupaszka był bandytą? Czy pan Zelt nie pochodzi czasem z niemieckiej rodziny?
  • ~Cezar.
    (2016-08-09 10:56)
    ten Zelt,będący rogaczem,przed ślubem w trakcie ślubu i po ślubie,powiedzmy sobie szczerze,powinien zabierać głos ewentualnie na temat antykoncepcji,niewierności,przypadkowych stosunkach seksualnych,zdrad,bólu wychowywania nie swojego dziecka,skuteczności szamponu DX2 i temu podobnym ,a żołnierzom wyklętym,to mógłby buty czyścić ,za miskę grochówki.
  • ~aaa
    (2016-08-08 15:36)
    Jemu Bierutem jedzie z gęby

Może zainteresować Cię też: