Uczestnicy "Ekipy z Warszawy" już odcinają kupony od popularności. Ile zarabiają?

X

Reality show "Ekipa z Warszawy" zadebiutowało na antenie MTV jesienią i błyskawicznie zdobyło popularność, przynosząc rozgłos jego uczestnikom. Trybson i jego koledzy szybko zorientowali się, jak zarobić na rozpoznawalności. Ja twierdzą tabloidy, kwoty są całkiem spore.

W czym uczestnicy "Ekipy z Warszawy" okazali się mistrzami? Oczywiście w imprezowaniu i to właśnie na tym, są w stanie zarabiać obecnie spore pieniądze.

Jak podaje "Super Express", najwyżej ceniącym się uczestnikiem reality show jest Trybson. Miłośnik "gąsek" i walk MMA, za pojawienie się na imprezie żąda 4,5 tys. złotych. Tabloid twierdzi, że w miesiącu potrafi on zaliczyć nawet pięć takich wyjść, co daje mu kwotę 22 tys. złotych.

Ani "Dużej", za pojawienie się na imprezie trzeba zapłacić ok. 3 tys. złotych. Najtańszy okazuje się ponoć Paweł, którego za taki wypad satysfakcjonuje kwota 1,5 tys. złotych.

Chcielibyście pobawić się w towarzystwie uczestników "Ekipy z Warszawy"?

Udostępnij na Facebooku
Źródło: Super Express
  Powered by ContentStream
  • ~gość
   2014-01-30 12:07
   PAJACE! Za teksty którymi rzucają matka z ojcem lub ewentualnie inny opiekun z domu powinni wyrzucić. Takiego gnoja czy to chłopaka czy dziewczynę zlinczują mentalnie. Fizycznie sami się załatwią. Śmieją się z nich wszyscy nawet ich najbliżsi. Upadek moralny.
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.