Do 19 grudnia ub.r. "Panorama" była nadawana codziennie o godz. 18. Potem podobnie, jak "Wiadomości", czy "Teleexpress" zniknęła z anteny. Okazuje się, że po zmianach władz w TVP, również o ten program powraca.

Już w środę, jak wynika z informacji serwisu Wirtualnemedia.pl widzowie zobaczą nowe wydanie "Panoramy".

Reklama

Nowa pora emisji "Panoramy". Kiedy będzie nadawana?

Program będzie miał nową porę emisji.

- Ruszamy w środę o 22.30. "Panorama" będzie trwała 25 minut. W przeszłości, kiedy pracowałem w tym programie, był już emitowany o takiej porze - o 22.00 i 22.30. W związku z tym, że pora jest późna, mamy też większy oddech i dystans do informacji, możemy więc pokusić się o zrealizowanie nie tylko czysto newsowych materiałów, ale także analitycznych - mówi Jarosław Kulczycki w rozmowie z portalem.

Reklama

Dziennikarz dodaje, że poza informacjami, pojawią się w nim także materiały analityczne z wypowiedziami ekspertów. Poza Kulczyckim program będzie prowadził także Piotr Jędrzejek, obecny w porankach TVP Info (przeszedł z Polsat News).

- Będzie jeszcze jedna osoba, doświadczona prezenterka telewizyjna, ale na razie wiąże ją umowa z innym pracodawcą, jest w okresie wypowiedzenia, więc nie będę ujawniał jej nazwiska - mówi Kulczycki.

Część starej ekipy "Panoramy" pozostała. To m.in. Joanna Bukowska-Kasprzak, Łukasz Myc, Małgorzata Wiśniewska, Marcin Dryszel, Anna Waśkiewicz, Aurelia Duniec-Szymańska i Wojciech Heron.

Nowa "Panorama" będzie nadawana ze studia przy Woronicza 17.